Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум

Живе Слово читаю вже п’ять місяців

Радіймо, Арії! Живе Слово читаю вже п’ять місяців.  Зараз зовсім не реагую на зміни погоди. Був остеохондроз (відкладення солей): зникли болі у поперековому відділі хребта і шийному. Деформація у гомілково-стопних суглобах не прогресує, суглоби не болять. Вирівнялись пальці рук (була легка деформація від відкладення солей). Незважаючи на низький тиск, почуваюся добре.

Після читання Живого Слова у людей покращується самопочуття і настрій, люди стають добрішими, живуть у гармонії з навколишній світом і людьми, відчувають красу природи нашої неньки України. У людей зникає багато проблем, більше зустрічається хороших людей-однодумців, навколишній світ змінюється на краще, незважаючи на важкі часи в Україні.

Так хочеться, щоб наша Україна перемогла, щоб люди були духовно багаті і шанували рідну українську мову. Берегли традиції, були здоровими, красивими, добрими і щасливими, любили одне одного і жили за законами Творця.

З великим захопленням і цікавістю дивлюся зустрічі на «Народному Оглядачі»  з цікавими людьми. Дуже сподобалася цікава розповідь Володимира Пилата, засновника Бойового Гопака; думаю, що його знання і багаторічна праця на благо України є дуже потрібна, особливо молоді.

Здоров’я дітей важливе як для батьків, так і для майбутнього України. Такі програми на «Народному Оглядачі» будуть сприяти викоріненню шкідливих звичок, лихослів’я у деяких молодих людей і дорослих.

Знаючи свою правдиву історію, будемо берегти традиції наших предків.

Велике значення для здоров’я людей має екологічне, чисте, правильне харчування, яке рекомендує Живе Слово.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Миро Продум.

Оце сьогодні отримав такого листа. Систематична робота над собою обов’язково дає добрі плоди.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Світлана Вакуленко.

Вітаю тебе, Оксано, з тим, що знайшла свій шлях. Це надзвичайно важливо: зрозуміти, хто ти та впевнено йти своїм шляхом, несучи світло. Nosce te ipsum. Мені було неймовірно приємно познайомитися з такою світлою людиною, як ти.
Щодо практики Живого слова. А ти практикуєш "базовий" комплекс "Сила Світла"?

Світлана

Зображення користувача Шаміль Хась.

Радіймо Світлано, дуже вдячна за хороші слова на мою адресу. Читаю Універсальні форми Живого Слова за рекомендацією Ігоря Каганця. Бажаю тобі всього найкращого, віри у себе і здійснення мрій. P.S- я не зареєстрована тому пишу з синового акаунта.

E=MC2

Зображення користувача Златояр Забава.

Чому ніхто не говорить, що Живе Слово Філатовича є переробленим варіантом так званої "ритмологіі" російської шарлатанки Марченко-Лучезаровой, засновниці деструктивної секти Радастея ?

Зображення користувача Явсе Світ.

Можливо тому,що нікому від цього "шарлатанства" не стало гірше...

Златояр Забава каже:
Чому ніхто не говорить, що Живе Слово Філатовича є переробленим варіантом так званої "ритмологіі" російської шарлатанки Марченко-Лучезаровой, засновниці деструктивної секти Радастея ?

Вірю в те, що розумію.