Живе Слово читаю вже п’ять місяців

Радіймо, Арії! Живе Слово читаю вже п’ять місяців.  Зараз зовсім не реагую на зміни погоди. Був остеохондроз (відкладення солей): зникли болі у поперековому відділі хребта і шийному. Деформація у гомілково-стопних суглобах не прогресує, суглоби не болять. Вирівнялись пальці рук (була легка деформація від відкладення солей). Незважаючи на низький тиск, почуваюся добре.

Після читання Живого Слова у людей покращується самопочуття і настрій, люди стають добрішими, живуть у гармонії з навколишній світом і людьми, відчувають красу природи нашої неньки України. У людей зникає багато проблем, більше зустрічається хороших людей-однодумців, навколишній світ змінюється на краще, незважаючи на важкі часи в Україні.

Так хочеться, щоб наша Україна перемогла, щоб люди були духовно багаті і шанували рідну українську мову. Берегли традиції, були здоровими, красивими, добрими і щасливими, любили одне одного і жили за законами Творця.

З великим захопленням і цікавістю дивлюся зустрічі на «Народному Оглядачі»  з цікавими людьми. Дуже сподобалася цікава розповідь Володимира Пилата, засновника Бойового Гопака; думаю, що його знання і багаторічна праця на благо України є дуже потрібна, особливо молоді.

Здоров’я дітей важливе як для батьків, так і для майбутнього України. Такі програми на «Народному Оглядачі» будуть сприяти викоріненню шкідливих звичок, лихослів’я у деяких молодих людей і дорослих.

Знаючи свою правдиву історію, будемо берегти традиції наших предків.

Велике значення для здоров’я людей має екологічне, чисте, правильне харчування, яке рекомендує Живе Слово.

Гравець: 
Миро Продум

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка