Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Зеленський наполягає на розробці «паспортів вакцинації» та щеплення 70% дорослого населення України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Про це він заявив під час селекторної наради. Він хоче, щоб було, як у розвинених країн. МОЗ і Мінцифри стежать за реєстрацією вакцинованих, щоб відображати «паспорти вакцинації».

210329-zelya.jpg

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

«Ці «паспорти» вже розробляються і країнами Європейського Союзу, і США, і Швейцарією, й Ізраїлем – тобто багатьма розвиненими країнами, які активно працюють над створенням колективного імунітету проти коронавірусу. Нам теж треба розробити свою систему відповідної «паспортизації», також для стримування поширення коронавірусної хвороби необхідно охопити 70% дорослого населення щепленнями проти COVID-19», – сказав Володимир Зеленський, повідомляється на офіційному сайті президента України.

У Міністерстві охорони здоров’я повідомили, що відсьогодні вже мають працювати понад 1200 пунктів вакцинації. Також очікується, що найближчим часом Україна отримає в межах програми COVAX 300 тис. доз вакцини AstraZeneca та 117 тис. доз вакцини Pfizer. Вакцинація другою дозою почнеться з кінця травня, тобто через 12 тижнів після першого щеплення. 

Віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров пояснив, що МОЗ і Мінцифри від самого початку стежать за якістю даних у реєстрі вакцинованих. За його словами, це дасть змогу відображати «паспорти вакцинації», коли буде необхідно.

Нагадаємо, що раніше міністр Михайло Федоров вже заявляв, що міністерство цифрової трансформації готово забезпечити впровадження електронних свідоцтв вакцинації.

Мавпування третього рівня: історія коронавірусної афери та її наслідки (+аудіо)

Наші інтереси: 

Розуміти, що наша владна верхівка буде мавпувати все, що роблять у так званих розвинених країнах.

Підписуюсь на новини

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Андрій Гарас.

Антилюдяна поведінка, це якщо мягко! Явний лівацький хід і відсутність будь-якої честі і совісті. Такий наш президент.

Радіймо життю граючи!