Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Збитки у 25 мільярдів за 8 місяців: Лерос передав НАБУ факти неймовірної топ-корупції

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Народний депутат Гео Лерос заявив, що до нього потрапив звіт, який, як він стверджує, викриває факти організованої топ-корупції. Викриття цих фактів буцімто навіть коштувало посади міністру фінансів Ігорю Уманському.

 

20041919.jpg

Народний депутат від "Слуги народу" Гео Лерос. Фото УНІАН

З отриманими даними депутат звернувся до Національного антикорупційного бюро України. Про це він розповів у своєму Фейсбук.

"Згідно зі звітом, з червня у Державній податковій службі почала діяти так звана "програма", яка звільняла великий бізнес від сплати податків. За це топ-чиновники, які й організували схему, отримували відкати", – заявив Гео Лерос.

Усього за 8 місяців, як стверджує народний депутат, збитки державного бюджету могли становити 25 мільярдів гривень. Схему буцімто викрив екс-міністр фінансів Ігор Уманський. Він вирішив поговорити про це з Денисом Шмигалем та Андрієм Єрмаком, вимагаючи відставок голів податкової і митниці. 

Припускається, що ключовою особою, яка все організувала, є голова Офісу Президента Андрій Єрмак, а також львівський юрист Василь Костюк. Через Костюка відбувався пошук підприємців, які брали участь у схемі. Далі ідуть керівники регіональних податкових служб у чотирьох областях: Київській – Орест Вітик; Львівській – Василь Кресяк; Одеській – Володимир Астрєйко і Донецькій – Ірина Долозіна.

Головними "бенефіціарами" схеми були компанії у сферах аграрної промисловості, мережі автозаправних станцій і тютюнові компанії. Серед клієнтів були й імпортери.

Наші інтереси: 

Стежити за кожним кроком влади. Тому що не можна їм довіряти!

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Соціальна паразитологія - дуже перспективна наука.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Микола Погорілець.

Переконуюся у цьому