Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 6
  • Переглядів: 12

Заводи з виробництва пластівців під ключ

Компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» є одним із лідерів у сфері проєктування та виробництва зернопереробного обладнання у Східній Європі. Наша команда висококваліфікованих спеціалістів має багаторічний досвід у реалізації проєктів зі створення та запуску заводів під ключ для бізнесменів із різних країн світу. Нижче йтиметься про можливості та переваги заводів з виробництва пластівців, які є одним із наших ключових напрямків діяльності.

Переваги заводів із виробництва пластівців

Заводи з виробництва пластівців є вигідним бізнесом для агропромислового комплексу, адже пластівці - популярний продукт харчування в усьому світі, і попит на них постійно зростає!

Для виробництва пластівців використовується така сировина: ячмінна, гречана, вівсяна, пшенична, кукурудзяна, рисова, житня, горохова та інші види круп. Деякі зернопереробники, у яких уже налагоджено виробництво різних видів круп, вважають за краще для розширення виробництва встановлювати універсальні лінії пластівців. Тим самим організовують повний цикл виробництва – від зерна до пластівців.

Заводи під ключ

Компанія «АГРО-СІМО-МАШБУД» пропонує послуги зі створення та запуску заводів з виробництва пластівців під ключ. Ми виконуємо всі необхідні роботи (від проєктування та виробництва обладнання до монтажу, налагодження та пусконалагодження заводу), надаємо консультаційні послуги та проводимо технічний аудит. Ба більше, компанія під замовлення здійснює апгрейд і комплексну реконструкцію наявних об'єктів, коли технічне переоснащення заводу є виробничою необхідністю і розглядається як альтернатива новому будівництву.

Наші фахівці розробляють проєкт заводу, виходячи з потреб і можливостей замовника. Ми враховуємо такі фактори, як обсяг виробництва, тип сировини, вимоги до якості продукції тощо. Потім ми поставляємо необхідне зернопереробне обладнання, використовуючи тільки високоякісні матеріали та компоненти. Таким чином, НВО «АГРО-СІМО-МАШБУД» представляє лінії з виробництва пластівців різної продуктивності – від 600 кг/год до 3 000 кг/год. Ці лінії відрізняються тільки потужністю обладнання, а технологічні процеси виробництва – скрізь аналогічні.

Після того, як обладнання готове, наші фахівці виконують монтажні або шеф-монтажні роботи на території замовника. Ми також займаємося налагодженням обладнання і проводимо тестовий запуск заводу. Наша мета – забезпечити максимальну ефективність і надійність роботи нового підприємства.

Переваги співпраці з компанією «АГРО-СІМО-МАШБУД»

Співпраця з компанією «АГРО-СІМО-МАШБУД» має низку переваг для зернопереробних комплексів, які зацікавлені у створенні заводів із виробництва пластівців.

➢ По-перше, ми пропонуємо високу якість обладнання та послуг. Наші фахівці мають багаторічний досвід у сфері виробництва та запуску в роботу зернопереробного обладнання і постійно вдосконалюють свої навички та знання. Так на сьогодні наша компанія побудувала і запустила 108 великих зернопереробних комплексів. Ми використовуємо тільки високоякісні матеріали та компоненти для виробництва обладнання, що гарантує його надійність і довговічність.

➢ По-друге, ми пропонуємо гнучкі умови співпраці. Ми розуміємо, що кожен замовник має свої потреби та можливості, і намагаємося максимально врахувати їх під час розроблення проєкту та виконання робіт. Ми також пропонуємо різні форми співпраці, від повного циклу робіт до окремих послуг.

➢ По-третє, ми надаємо надійну підтримку після запуску заводу. Ми розуміємо, що запуск заводу – це тільки початок, і важливо, щоб він працював ефективно і надійно протягом усього терміну служби. Ми надаємо гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання, а також консультаційну підтримку з питань технології та організації виробництва.

Компанія дотримується головного принципу – отримання високоякісної готової продукції з максимальним її виходом за мінімальних витрат енергетичних і людських ресурсів. Таким чином, заводи з виробництва пластівців є вигідним бізнесом для українського агропромислового комплексу, оскільки вони дають змогу збільшити доходи, створити нові робочі місця і збільшити експортний потенціал.

Компанія simo.com.ua має багаторічний досвід у сфері розроблення та виготовлення зернопереробного обладнання та успішно реалізувала безліч проєктів для компаній з різних країн світу. Ми готові співпрацювати із зацікавленими аграріями з України та інших європейських країн для реалізації їхніх проєктів у сфері виготовлення та постачання сучасного та високоефективного зернопереробного обладнання!

Наші інтереси: 

Бізнес.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...