Зображення користувача Прес-служба ILLARIA.
Прес-служба ILLARIA
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Заради кліпу ILLARIA знову стала маленькою

Категорія:

Наприкінці травня відбулися зйомки кліпу на нову пісню ILLARIA «Не відпускай».
Місцем зйомок був вибраний берег Київського моря, де вдалося відтворити невпізнані пейзажі європейських морських узбереж.

illarianevidpuskay.mp3

Режисером і сценаристом кліпу виступила Яна Антонець, яка наразі працює в команді Алана Бадоєва. Це вже її третя спільна робота з виконавицею. Знайома вона із співачкою ще зі студентської роботи «Лист», де ILLARIA була композитором. Після того Яна ще зняла репортажний короткометражний фестивальний фільм «Бути вільною». До зйомок також долучився ще один член команди Бадоєва - оператор Олексій Назарчук. Вигадувала і втілювала в життя образи неодноразова учасниця Ukrainian Fashion Week стиліст дизайнер Лєра Печьоная. Чаклувала над обличчями візажист Катерина Матякина. Була проведене подвійна робота, адже кліп знімали одразу для двох версій – українською та англійською мовами.

Було зфільмовано реальну історію кохання, в якій через людські непорозуміння закохані все життя чекають та шукають один одного.Сюжет цього короткого музичного фільму простий та невимушений, проте виявився досить пророчим. Окрім розповіді про любовну трагедію, в кліпі йдеться про втручання батьків у стосунки дітей. Трапилось так, що одного з акторів на зйомки не відпустили батьки. А історія кохання почалася з дитинства головних героїв. І тільки за декілька годин до запуску камери знайшли пару для дівчинки Надійки - «маленької Ілларії». Хлопчик Микита виявився справжнім актором, та й нічого собі відчайдухом – буквально за декілька годин зйомок навчися досить вправно веслувати і, навіть, намагався наввипередки обходити дорослих на своєму човні.

Як розповіла сама співачка: «Нам дуже поталанило з погодою. Коли нам потрібно було сонечко, воно майже одразу виглядало. Коли нам потрібен був дощик, він починав накрапати. Взагалі це неймовірна удача, що нам вдалося відзняти всі погодні прояви за один знімальний день. Адже одним з художніх засобів відображення переживань у нас було небо. А ще познайомилась з чудовими дітками. Вони справжні актори – настільки реально перевтілювались в своїх героїв. А Надійка дуже схожа не мене в дитинстві, тільки руденька. Тому мені довелося перефарбуватися».

Чим же завершилась історія, чи дочекалися герої один одного, як відбулося перевтілення ІLLARIA в маленьку трепетну дівчинку можна буде дізнатися на прем’єрі кліпу.

Дивіться в на початку липня українську версію кліпу на пісню «Не відпускай».


Фото Володимира Карленка

Фото Михайла Зуєва

Фото надані прес-службою співачки

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Френк Герберт: Ну як вам друге дно Вулика Геллстрома?

«Вулик Геллстрома», «Дюна» і 10 принципів Джигаду – політичний проект Френка Герберта

«Життя у вулику передбачає не регламентовану монотонність, а МЕТАМОРФОЗУ. Коли комаха досягає межі своїх можливостей, вона чудесним чином перетворюється на абсолютно нову істоту. У цій метаморфозі я...

Останні записи