Важливість: 
4
Запрошую 19 травня у подорож Золотою підковою Львівщини

Це одноденна мандрівка зі Львова з туроператором Відвідай. Киянам пропоную організований виїзд 18 травня нічним поїздом, повернення до Києва зранку 20 травня. За бажанням можна залишитися на ночівлю у Львові і наступний день провести у цьому чудовому місті. Також можна наступного дня, 20 травня, поїхати в тур на Волинь та до тунелю кохання.

svirxh.jpg

Свірж. Замок 1484 р.

План туру: виїзд зі Львова (08:00) – Свірж (огляд замку) – Золочів (екскурсія замком та обід) – Підгірці (огляд палацу) – Олесько (екскурсія замком) – Львів (повернення о 19:30).

Свірж. Один з наймальовничіших та найромантичніших замків в Україні, замок Свірзьких-Цетнерів, збудований в ренесансному стилі (1484р.) над мальовничим ставом. Замок був і є об’єктом численних кінозйомок, найвідомішою з яких є фільм “Д’Артаньян та три мушкетери”.

Золочів. Надзвичайно багате на пам’ятки місто Західної України, окрасою якого є Золочівський замок (1634р.) з китайським палацом. 

Підгірці. Підгорецький замок Конєцпольських з парком (1635 р.) колись вважався одним із найгарніших в Європі і є одним із найкращих зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Біля замку знаходяться багатодекорований костел святого Йосипа (1763р.), корчма-заїзд тз пивзаводом XVIII ст.

Олесько. Кожен українець має відвідати музей-заповідник XIV-XVIII ст. “Олеський замок”. Фортеця на пагорбі є однією із найстаріших на українських землях (1390р.), її експозиція відтворює атмосферу культурно-мистецького життя минулих століть, замок славиться однією з найбільших в Європі колекцій дерев’яної скульптури, в т.ч. Іоанна Георгія Пінзеля. Окрасою Олеська є також монастир капуцинів із костелом святого Антонія (1739р.) та готичний костел святої Трійці (1545р.).

Ціна туру 245 грн. в складі збірної групи.

У вартість входить: проїзд комфортабельним автобусом, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування.

Додатково оплачуються вхідні квитки до замків і харчування (за бажанням).

Вартість вхідних квитків:
- Свірзький замок: дорослий - 10 грн, дитячий - 5 грн.;
- Золочівський замок та Великий палац: загальний – 45 грн., студенти – 30 грн., учні – 9 грн.;
- Китайський палац (музей східних цивілізацій): загальний та студенти – 30 грн., учні – 9 грн.;
- територія Підгорецького замку: загальний та студенти – 30 грн., учні – 9 грн.;
- Олеський замок: загальний – 45 грн., студенти – 30 грн., учні – 9 грн.

Харчування у закладах громадського харчування міста Золочева. Комплексний обід 60 грн.

Прошу писати мені на приватну скриньку або у коментарях про своє бажання їхати. Киянам вказувати, чи потрібні залізничні квитки, чи є бажання залишитися у Львові наступного дня, чи потрібне бронювання готелю/квартири/хостелу у Львові. 

 

Наші інтереси: 

Подорожуймо Україною! Це так цікаво і приємно. Особливо у компанії друзів та однодумців.

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка