Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Замок "Паланок" в Мукачеві реконструювали за понад 3 млн гривень

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

На реконструкцію древньої історичної пам'ятки міста та благоустрій території Мукачівський історичний музей витратив 3 млн. 137 тис. гривень. Це кошти, які заклад заробляє за рахунок продажу квитків.

Про таке повідомив директор закладу Михайло Белеканич.

За ці кошти, зокрема:

- встановлено пропускної турнікетної системи вартістю 142 тис.  грн.

- встановлення системи відеоспостереження загальною вартістю 77 тис. грн.;

- проведення поточних ремонтів колон в Нижньому дворі,  арки та бастіону Середнього двору, ремонт та благоустрій Нижнього двору, ремонт фасаду колодязя 120 тис. грн.

- встановлення зовнішнього освiтлення комплексу будівель споруд та ровів замку «Паланок» - 1 млн. 320 тис. грн.

- розробка проектно-кошторисної документації для реставрації будівель літери «А» i «В» Нижнього двору замку «Паланок» - 86 тис. грн.;

- проведення поточного ремонту приміщень Середнього двору та підвал для створення нової експозиції «Камера катувань» - 167 тис.  грн.

- для створення експозиції присвяченої розвитку ливарної справи на Закарпатті закуплено експонати  123 тис. грн

- проведення поточного ремонту приміщень та благоустрою території музею (побілка та штукатурка бастіонів, розчищення ровів, очистка стін від рослинності, заміна вікон та дверей) 118 тис. грн.

- проведено поточний ремонт дворового покриття Середнього двору музею, ремонт  фасаду будівель Середнього двору Замку, стін Північно-Східного бастіону (Верхній двір) загальною вартістю 260 тис. грн.

- придбано кондиціонери – 206 тис. грн.;

- закуплено та встановлено обладнання для системи відеоспостереження на суму 188 тис. грн.

- викладено кам’яну бруківку та встановлені спеціальні розмітки для паркування автомобілів. Загалом облаштовано 16 паркомісць, 2 з яких - для людей з обмеженими можливостями. Також виділено зону для відпочинку та встановлено флагштоки з прапорами міста Мукачева та України. Здійснено ремонт мосту, що з'єднує Нижній та Середній двір замку – 276 тис.  грн.

- виконано поточний ремонт фасаду годинникової вежі – 50 тис.  грн., а також проведено роботи відновленню фасадів Верхнього двору замку.

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини