Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 123
  • Переглядів: 136

Залужний провів зустріч у розширеному форматі з воєначальниками США та Великої Британії

Категорія:

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний провів розширену зустріч з  Верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Каволі й начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом Радакіним.

23081701.jpg

Фото: Головнокомандувач ЗСУ з генералом Каволі та адміралом Радакіним

На переговорах, зокрема, розглядали питання протидії ворожим дронам. Про це 16 серпня Залужний написав у своєму Telegram-каналі.

"Вчора відбулася важлива зустріч з американськими та британськими партнерами у розширеному форматі. Разом із начальником Генерального штабу генералом Шапталою, заступником Головнокомандувача генералом Забродським, командувачем ВМС адміралом Неїжпапою, Першим заступником Міністра оборони генералом Павлюком та начальником ГУР МО генералом Будановим провели конструктивні перемовини з Верховним головнокомандувачем Обʼєднаних збройних Сил НАТО в Європі та командувачем ЗС США в Європі генералом Каволі, начальником Штабу оборони Великої Британії адміралом Радакіним та представниками делегацій партнерів.

Співпраця у військовій сфері – ключова тема, яку обговорювали. Розповів про обстановку на фронті, про перебіг наших наступальних та оборонних операцій. Ознайомив із планами Збройних Сил на найближчий час та у більш віддаленій перспективі. Обговорили можливі дії противника.

Окремо зупинилися на потребах військових підрозділів: боєприпаси, озброєння, засоби ППО, РЕБ, пристрої для дистанційного розмінування – це те, що необхідно.

Ще одне вкрай важливе питання – це дрони. Протидія ворожим безпілотникам та нарощування власних спроможностей. Домовилися з партнерами зосередити роботу в цьому напрямі. Також обговорили можливості посилення захисту об'єктів критичної інфраструктури від ворожих повітряних атак.

Висловив вдячність американським та британським партнерам за підтримку та допомогу, яку вони надають у боротьбі з російським агресором. Разом – переможемо!", – йдеться у повідомленні.

Наші інтереси: 

Стежимо за діями Залужного, який поступово буде виходити за рамки просто Головкома, а набувати функції політика, адже з тією політичною верхівкою, яка зараз "керує" в Україні, неможливо мати справи (і Західні партнери це зрозуміли).

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Це блискучий, справді ідейний (не тільки політичний) крок, який багато українців очікує ! Генерал Залужний розуміється на українській Справі, і відчуває підтримку нації!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Це блискучий, справді ідейний (не тільки політичний) крок, який багато українців очікує ! Генерал Залужний розуміється на українській Справі, і відчуває підтримку нації!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !