Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 3
  • Переглядів: 3

Ми вимагаємо помсти: за «сафарі на українців» у Бучі відповідатимуть Хабаровськ та Іваново

Категорія:

1 квітня містечко Буча під Києвом звільнили від російських окупантів. Після цього почала відкриватися інформація про звірства, які скоїли в окупованому місті російські військові. У місті виявили братську могилу, де було поховано майже 300 людей, по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них зі зв'язаними руками. На вулицях міста виявляли тіла оголених жінок. Відеодокази злочинів солдатів і командирів на поверхні. Ми усіх знайдемо і покараємо. Усі вони та їхні родичі будуть жити решту життя у страху.

220406olenatrybushna.jpg

 Олена Трибушна, шеф-редактор новин телеканалу 24
Олена Трибушна, шеф-редактор новин телеканалу 24
Наші інтереси: 

Розуміти, що це не Путін веде війну в Україні, як дехто досі говорить і пише, особливо, у західних медіа. Типу "Путін веде війну в Україні". Ага, один Путін скидав бомби і запускав ракети на українські міста, один Путін вбивав чоловіків в окупованих містах, гвалтував там жінок. Вони хочуть вірити, що один Путін винуватий. Але Путін є уособленням усього того росіянського народца, і освіченого (тобто з освітою, зокрема, журналістською) з Маскви чи Петербурга, і темного та безграмотного з так званої глибинної Росії. Як не буде Путіна, а прийде умовний ліберал Навальний, наприклад, цей народ не стане чесним і порядним. Навальний через деякий час забуде про "демократичні цінності" і стане Путіним, бо ж ненависть до України та українців в їхній крові. Цю ненависть їм передавали з покоління в покоління. А знаменита фраза про те, що російський демократ закінчується, коли постає українське питання, не має терміну давності.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи