Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

За прикладом Литви ЗС України хочуть сформувати добровольче ополчення

Категорія:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

23 листопада перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони України генерал-полковник Михайло Коваль виступив у сеймі Литви у Вільнюсі на міжнародній конференції з питань обміну досвідом з військовими і політиками.

16112903.jpg

Karių savanorių pratybos Kretingoje

М. Коваль заявив, що в Україні планують сформувати підрозділи стрільців і добровольче ополчення, спираючись на досвід Литви.

«Ми хочемо перейняти ваш досвід у створенні двох структур: перша – це добровольці, друга – стрільці. У нас, на жаль, у даний момент такого немає (...). Але ми візьмемо за основу ваш багатий досвід (...) для того, щоб і в Україні створити схожі частини. Це не тільки частини територіальної оборони, на які покладаються численні завдання, а й дуже великий, гігантський резерв».

М. Коваль також сказав, що Україна дуже цінує будь-яку допомогу Литви: і матеріальну, і допомогу досвідом, і боєприпасами, і навчанням.

Він обговорив з міністром оборони Литви можливість допомоги збройним силам України зброєю і боєприпасами.

«Якщо у вас є якась стара радянська зброя, вона б нам стала у нагоді. Наше озброєння здебільшого радянське», – сказав М. Коваль.

На сьогодні чисельність Союзу стрільців Литви становить близько 10 тисяч осіб, а ряди добровольчого ополчення налічують ще близько 3,5 тисяч осіб.

Наші інтереси: 

Краще пізно, ніж ніколи.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи