Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

З 1 січня 2022 року українським студентам підвищать стипендії

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Але водночас кількість отримувачів скоротиться більше ніж на 10%. Тепер студенти, що вчаться на "бакалавра", будуть отримувати 1510 гривень.

Відповідну постанову уряду від 1 вересня 2021 р. №933 було оприлюднено на сайті Кабміну.

Finance.ua порахував, що згідного з документом, щосеместру вчена рада кожного ЗВО визначатиме однаковий для всіх факультетів ліміт стипендіатів, яким буде призначатися академічна стипендія. Цей показник встановлюватиметься у діапазоні від 35% до 40% від фактичної кількості студентів денної форми навчання, які навчаються за державним (регіональним) замовленням. Таким чином, відсоток стипендіатів знижується, оскільки раніше він становив від 40 до 45%.

Розмір академічних стипендій підвищується:

  • для учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти — з 490 до 1250 грн;
  • для студентів закладів фахової передвищої освіти, які здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст», освітньо-професійний ступінь «фаховий молодший бакалавр», освітній ступінь «бакалавр» — з 980 до 1510 грн;
  • для студентів закладів вищої освіти, наукових установ, які здобувають освітній або освітньо-професійний ступінь «молодший бакалавр», освітні ступені «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» — з 1300 до 2000 грн.

 

Наші інтереси: 

Стежимо за новинами в освітній галузі. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Футболки з трипільською свастикою і драконами – для прихильників і прихильниць «Народного Оглядача»

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи