Категорія:

Ярослав Джусь

Ярослав Джусь - це значно більше, ніж просто черговий улюбленець аудиторії. Цей молодий чоловік - один з тих ще неокріпших паростків, які абсолютно усвідомлено (!) створюють нову якісну українську реальність (!). Тих паростків, котрі своєю жагою до життя і любов’ю до істини пробивають асфальт реалій. Хтось це робить в мистецтві, хтось - в педагогіці, хтось - в науці. Ярослав Джусь робить це у всіх цих напрямках! Воістину, талант - він проявляєтсья у всьому.

Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати — це наполовину завершити.

Без ядра горіх ніщо, так само як і людина без серця. 

- Григорій Сковорода

Ось що нам повідомляє про Ярослава Вулик:

Ярослав Джусь (8 січня 1988 р., м. Київ) – український бандурист, композитор, аранжувальник, ді-джей, лауреат багатьох міжнародних та всеукраїнських конкурсів, ініціатор та організатор молодіжних та музичних проектів.

– 2010 рік – півфіналіст, володар Призу глядацьких симпатій головного шоу країни «Україна має талант» (2 сезон).

Ініціатор створення продюсерської іноваційної мистецької аґенції розвитку бренду «Україна», один з напрямів якої – бандура по-новому («BanduraSTYLE»). 
З 2007 року створено 5 проектів, які успішно існують та продовжують розвиватись:

  • дует «Барви України»;
  • сольний проект «DJ Dzhus’»;
  • перший молодіжний пізнавально–розважальний проект «DzhusUAParty» – вечірка різножанрової україномовної музики,
  • джазовий квартет «Соковитий джаз»;
  • секстет бандуристів «Шпилясті кобзарі». Саме цей колектив, художнім керівником та ініціатором якого є Ярослав, потрапив до 50-ки найталановитіших за версією шоу «Україна має талант-3» (2011 р.), та став суперфіналістом проекту«Минута славы» (Росія, 2012 р.).

У 2011 році була розпочата робота по створеню народного гімну до чемпіонату з футболу «Євро–2012». А також запису власних творів, естрадних пісень,створення нових композицій, зокрема музики
до короткометражних кінофільмів та співпраця з відомими виконавцями і музикантами.

Займає активну життєву позицію, оптиміст, патріот, наполегливий та відданий своїй справі. Популяризує кобзарське мистецтво та бандуру, особливо серед підростаючого покоління та однолітків, виконуючи не тільки традиційний репертуар, а й сучасні твори та пісні, українську та закордонну музику, власні п’єси та імпровізації.
***

По кожному з згаданих вище проектів Ярослава Джуся можна писати окремі статті. Але, заінтриговані читачі самі знайдуть всю необхідну інформацію.. Достатньо лиш дати посилання. )

Ярослав Джусь на Вікі.

Ярослав Джусь, фан-сторінка на Фейсбук.

Група гурту Шпилястих кобзарів ВКонтакті. Це варто почути! Пошук по ВК дає масу цікавих композицій!

Канал Ярослава Джуся на Ютуб.

Пошта: juis888@i.ua
Моб.: 093-83-63-687

Голоси зфальсифіковано - занижено. читайте тут: На телешоу підтасовують результати.

 

Ярослав Джусь - це значно більше, ніж просто черговий улюбленець аудиторії. Цей молодий чоловік - один з тих ще неокріпших паростків, які абсолютно усвідомлено (!) створюють нову якісну українську реальність (!). Тих паростків, котрі своєю жагою до життя і любов’ю до істини пробивають асфальт реалій. Хтось це робить в мистецтві, хтось - в педагогіці, хтось - в науці. Ярослав Джусь робить це у всіх цих напрямках! Воістину, талант - він проявляєтсья у всьому.

Часто молоді виконавці беруться за оновлення старих композицій. Зазвичай це сприймаєтсья аудиторією дуже схвально. Це явище притаманне всім часам. Так відбулось і з Ярославом. І от тут дивина! Виявляється, наша кобза може з легкістю виконати будь-які твори і стилі музики! Часто навіть успішніше, ніж інструменти, для яких писались композиції! І це об’єктивне явище - це показало голосування людей; навіть за кордоном люди це розуміють! Прийшов час і нам почати розуміти і цінувати наші власні, етнічні існтрументи! Вже за тільки демонстрацію можливостей кобзи Ярославу Джусю треба ставити пам’ятник. А ще краще -- допомогти автору - поширити про нього інформацію, підключитись до оф.стрічок, придбати ліцензійний диск, відвідати концерт чи хоча-б в коментарі офіційної групи подякувати за творчість.

Дивлячись на таких талановитих патріотів, як Ярослав Джусь, Олександр Божик, Іларія та ін., неволі зацікавлюєшся, ким ці люди були в минулому житті. Якщо роззути вуха і очі, і пильно придивитись, ми побачимо в них реалізовані постатті, зформований світогляд з народження, потужний творчий ресурс, жагу до радісної праці задля кардинальних змін, чітке розуміння навіщо я сюди втілився.. і разом з тим, почуєм/побачим глибокий трагізм, сум... який ховають від глядачів і слухачів.. Та навіть "неозброєним" вухом/оком - послухайте, які найперші композиції вони обігрують!? "Реквієм по мрії"? "Високий перевал М.Скорика"? "Битву з Піратів Карибського моря"? Недавно почув фразу, що треба, щоб слон добре постарався, щоб не почути певний звук/мелодію...

Звідки наш "цвіт музики" приніс такі настрої? Сприйняв віяння? Та ні, з таким успіхом, обігрували-б Мадонну, але ж ні. Створені на підставі ситуації в країні? Можливо. Чи, принесені з глибин нашої історії? З попереднього життя? Невідомо...

veremiyfeatyaroslavdzhustashpylyastikobzari-spovidrozstrilyanyhdush.mp3

Авторська робота Ярослава Джуся (три серії). Продивіться, стає більш зрозуміла діяльність автора. Взнав кілька цікавих фактів про українське коріння відомих особистостей.

Достойний об’єкт журналістського розслідування.

 

"Ой служив я в пана" Шпилясті кобзарі.

 

Справжній український мейнстрім.
 

 

За кадром.
 

 

Інтеграція, одним словом..

 

Щедрик

 

відразу можем перемотати на 6ту хвилину...

віртуозність!

 

 

Сподобалось? Подякувати: ПБанк № картки 5168 7556 1183 5782   Богдан Б.В.
Це допоможе робити такі матеріали частіше і ще якісніше! Деталі

 

Гравець: 
Богдан ДуБ

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка