Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Японське рейтингове агентство підвищило кредитний рейтинг України

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Кредитне рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I) підвищило кредитний рейтинг України на 2 позиції — з «CCC+» до «В». Також агентство надало стабільний прогноз щодо розвитку України на найближчий час.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

«Японське кредитне агентство зазначає, що українська економіка продовжує відновлюватись, а фіскальна позиція покращилась. Економічної стабільності вдалось досягти завдяки фіскальній дисципліні та контролю інфляції. Міжнародні резерви зростають і стійкість України до зовнішніх шоків покращується», — зазначили у Мінфіні.

Зазначається, що у висновку R&I йдеться про те, що зважаючи на значні обсяги погашення боргів, Україні необхідно налагодити співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Там також очікують на сповільнення темпів інфляції в Україні та сталого зростання економіки.

Раніше кредитне агентство Fitch надало кредитний рейтинг Україні на рівні «B-».

Зазначимо, що кредитний рейтинг — це ключовий показник, від якого залежить привабливість активів, зокрема державних боргових цінних паперів. Чим вищим є такий рейтинг, тим надійнішим є позичальник та, відповідно, менші відсоткові ставки за боргом.

Наші інтереси: 

Повільне, але впевнене оздоровлення фінансового сектора України.

Теги:

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи