Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Японське рейтингове агентство підвищило кредитний рейтинг України

Кредитне рейтингове агентство Rating and Investment Information (R&I) підвищило кредитний рейтинг України на 2 позиції — з «CCC+» до «В». Також агентство надало стабільний прогноз щодо розвитку України на найближчий час.

Про це повідомляє Міністерство фінансів України.

«Японське кредитне агентство зазначає, що українська економіка продовжує відновлюватись, а фіскальна позиція покращилась. Економічної стабільності вдалось досягти завдяки фіскальній дисципліні та контролю інфляції. Міжнародні резерви зростають і стійкість України до зовнішніх шоків покращується», — зазначили у Мінфіні.

Зазначається, що у висновку R&I йдеться про те, що зважаючи на значні обсяги погашення боргів, Україні необхідно налагодити співпрацю з Міжнародним валютним фондом. Там також очікують на сповільнення темпів інфляції в Україні та сталого зростання економіки.

Раніше кредитне агентство Fitch надало кредитний рейтинг Україні на рівні «B-».

Зазначимо, що кредитний рейтинг — це ключовий показник, від якого залежить привабливість активів, зокрема державних боргових цінних паперів. Чим вищим є такий рейтинг, тим надійнішим є позичальник та, відповідно, менші відсоткові ставки за боргом.

Наші інтереси: 

Повільне, але впевнене оздоровлення фінансового сектора України.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
фінанси
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи