Японці почали серійне виробництво автомобілів, що працюють на воді

Можна воювати з усім світом і створювати ворогів, а можна розвивати свою країну, піднімати своїх людей. Toyota почала серійне виробництво першого в світі автомобіля з водневим двигуном. Новий седан «Mirai» працює тільки на воді і не виробляє шкідливих вихлопів. За словами конструкторів, однієї заправки вистачить на 650 км.

14112705r.jpg

Цій машині нафта не потрібна

Японський автомобільний завод почне продавати свій перший водневий седан «Mirai» в середині країни в грудні, з 2016 року анонсовано початок продажів в США.

Ціна новинки в Японії складе близько $ 60 тис. При цьому уряд країни оголосив, що всі покупці екологічних седанів отримають від держави субсидії в розмірі $ 17 тис.

Так як «Mirai» їздить на воді, йому потрібні спеціальні заправні станції. Сам процес заправки автомобіля займає всього кілька хвилин. При цьому, за даними виробника, на повному баку седан може проїхати близько 650 км, а вартість заправки бака в розрахунку на 1 км складає всього $ 0,1.

Енергія в унікальному двигуні автомобіля виробляється за рахунок реакції окислення водню у середині електрохімічного генератора. Потужність електромотора складає 136 кінських сил.

Найближчим часом на ринок водневих автомобілів планує вийти і Honda. Компанія починає продажі моделі FCV в 2016 році.

 

 

Гравець: 
Олена Каганець

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка