Зображення користувача Альберт Саїн.
Альберт Саїн
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Яким буде майбутнє України: грецький сценарій

Українцям варто придивитися до Греції, аби уникнути помилок у майбутньому.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав журналіст Віталій Портніков.

"Європейська допомога Греції припинена: кредитори не стали чекати підсумків призначеного популістським урядом референдуму. А це означає, що через три дні у грецької влади не буде грошей. Режим жорсткої економії завершений. Виплата зарплат і пенсій — теж. Те, що чекає Грецію в найближчі місяці — це закономірна розплата за наївну віру в те, що гроші беруться з повітря", — зазначив журналіст.

Він пояснив, що до недавнього часу Грецією правили люди, яких важко було назвати зразком чесності. "Але вони принаймні не були ідіотами і дилетантами. Зараз уся Європа дізнається, що таке ідіоти і дилетанти при владі. Якщо, звичайно, у греків не вистачить сил позбутися СІРІЗА і її божевільних вождів", — наголосив Портніков.

На його думку, українська влада — "попередня грецька". Журналіст зазначив, що нашою країною "керують люди, яких важко назвати зразком чесності".

Але вони — це ще не той згусток ідіотизму, який може прийти незабаром їм на зміну. Якщо українцям цікаве їх найближче майбутнє — нехай уважніше стежать за греками,
— наголосив Портніков.

Як відомо, міністри фінансів єврозони відкинули прохання Греції продовжити програму допомоги після 30 червня. Якщо країна не отримає нових коштів, є побоювання дефолту і того, що Греція може залишити зону євро.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...