Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський

Якісний профнастил для покрівлі: де придбати?

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Профнастил - сучасний покрівельний матеріал зі спеціальним захисним покриттям, призначений для будівництва легких споруд або застосування в якості покрівлі для приміщень.

За своєю структурою, профнастил - це лист зі сталі виготовлений холодним прокатом з технологією нанесення захисного шару. Зазвичай, для захисного покриття використовуються сплави цинку та алюмінію або інші полімери. Ці матеріали забезпечують додаткову міцність структури листа та виконують декоративну/естетичну функцію. У сучасному листі прфнастилу мможуть використовувтись такі сплави:

  • полівінілдентафторид - захищає покриття від ультрафіолетового випромінювання
  • полівінілхлорид - захищає сталь від корозії
  • пурал - підвищує стійкість до металічного зношення
  • акрил

Профнастил всокої якості можна придбати в компанії «Стальсервіс», яка є одним із лідерів українського ринку металопрокату. На сайті компанії можна ознайомитись із детальними характеристиками та видами матеріалів та швидко офрмити замовлення з отриманням вичерпної консультації від спеціалістів. За структурою та характеристиками листи профнастилу, які реалізує компанія, можна розділити на кілька груп:

  • листи профнастилу які призначені для покрівлі у виробництві маркуються літерою H-75 та характеризуються високими показниками міцності та довговічності. Це дозволяє застосовувати матеріал для покрівлі гаражів, ангарів та парканів. Можна використовувати в усіх кліматичних зонах.
  • Листи профілю ПК-20 - призначені для застосування всередині приміщень, зокрема для обробки стін, спорудження легких сталевих конструкцій модульного типу.
  • Листи ПК-30 характеризуються особливою легкістю, в більшості випадків виокристовуються для перекритів у анграх та промислових приміщеннях. За рахунок цього зведення конструкцій відбувається швидше та економніше.
  • Листи ПК-44 - за своїми характеристиками найчастіше застосовується для крівлі даху в промислових спорудах, торгових центрів.
  • Листи профнастилу ПК-57 призначені для використання у важких умовах експлуатації. Використовується для зовнішнього покриття, стінових перегородок, незнімної опалубки. 

Наші інтереси: 

.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи