Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

Якби шведи визнали свою стратегію невдалою, то ввели б жорсткі заходи

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Маски та жорсткі заходи не спрацювали у "боротьбі" з коронавірусною інфекцією. Тепер ВООЗ наполягає на тому, що нас всіх врятує вакцинація. У 2020-му весь світ дуже хвилювала Швеція. Ця країна зачепила своїм розумним підходом до епідемії ковіду, коли у березні всі країни почали закриватися на так званий карантин.

210103shveciya.jpg

У ресторані в Стокгольмі. Фото: AP/Andres Kudacki
У ресторані в Стокгольмі. Фото: AP/Andres Kudacki

 Королівство Швеція тоді було єдиною країною в Європі (окрім Білорусі), де продовжували працювати всі освітні установи, кафе, ресторани, тренажерні зали. Тоді Шведський уряд не запровадив ніяких надзвичайних заходів в боротьбі з поширенням вірусу.

У кінці березня, коли в Україні навіть громадський транспорт не працював і міжміське транспортне сполучення було зупинено взагалі, Швеція таки запровадила деякі антивірусні обмеження: ресторани вже не обслуговували за барною стійкою – тільки за столами.

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) прибрала термін "натуральний імунітет" з поняття натурального колективного імунітету. Звичайно, тепер колективного імунітету можна буде досягнути тільки через вакцинацію! Звичайно, тепер потрібно провести антишведську кампанію і далі вірити ВООЗ попри те, що всі рекомендації цієї організації антиздоров'я не спрацювали. Локдауни не спрацювали, тестування виявилися неефективними, маски – також неефективними та безглуздими. Але зараз ВООЗ наполягає на тому, що вакцинація всіх врятує! 

Середній вік тих, хто помер від ковіду у Швеції, – 84 роки. Середня тривалість життя у Швеції – 83 роки. Країни, які істерично знецінюють розумний підхід Швеції до коронавірусної епідемії, виглядають подібно озлобленим гієнам.

Наше традиційне суспільство зараз руйнує меншість, яка складається з психопатів. Ми не повинні їм підкорятися. Про це у своєму відео розповіла Александра Андерссон. Вона навела статистику по Швеції за 2020 рік у порівнянні з іншими країнами.

Також вона навела у своєму відео уривок з інтерв'ю короля Швеції Карла Густава, яке деякі засоби масової маніпуляції використали, щоб просувати тезу: "Швеція зазнала невдачі в боротьбі з ковідом".

А ще у відео авторка висловила свою думку, чому в Білорусі почалися масові протести проти Олександра Лукашенка, який не пішов на співпрацю з глобалістами й не закрив Білорусь, як це зробили інші країни.

Дивіться повне відео:

 

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що засоби масової маніпуляції одностайно таврують Швецію за те, що не була такою, як усі інші країни у загальному пориві безумства, який вони ж самі й спричинили, роздмухуючи страхи людей і спекулюючи на питаннях здоров'я.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Ігор Каганець.

Король Швеції висловив свої співчуття "померлим від ковіду", а засоби масової дезінформації представили це так, наче він визнав неправильною протиепідемічну стратегію Швеції. Єдине, що дивує, чому король поспівчував тільки померлим "від ковіду", а не всім померлим він старості та хронічних хвороб.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Ігор Каганець.

Цікаво, що середня тривалість життя з ковідом на рік більша, ніж без ковіду. Ковід на рік продовжує життя - феноменально!

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Зірка Вітошинська.

І мене це здивувало!
Але ти зробив здоровий висновок, Ігоре !

Ігор Каганець каже:
Цікаво, що середня тривалість життя з ковідом на рік більша, ніж без ковіду. Ковід на рік продовжує життя - феноменально!

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !