Як знайти своє призначення за 30 хвилин

Як знайти справжнє призначення свого життя? Я не кажу про вашу роботу, щоденні обов’язки, або навіть ваші довгострокові цілі. Я маю на увазі справжню причину того, чому ви взагалі тут знаходитеся - основну причину вашого існування.

Можливо, ви досить нігілістична людина і не вірите, що у вас має бути мета і що життя може мати сенс. Це не має значення. Невіра в те, що у кожної людини, зокрема і у вас, є призначення, не перешкоджатиме в його виявленні, так само, як брак віри в силу гравітації не втримає вас від падіння. Все, до чого веде брак віри, це збільшення часу, тож якщо ви один з таких людей, змініть число 30 в назві статті на 60. Ймовірно, якщо ви не вірите в те, що у вас є призначення, ви не будете вірити тому, що написано в цій статті, але навіть у цьому випадку все, чим ви ризикуєте, це одна витрачена година.

Я якось прочитав історію про Брюса Лі, яка допоможе підготувати ґрунт для цієї вправи. Один чоловік попросив Брюса навчити його всьому, що Брюс знав про бойові мистецтва. Брюс узяв дві чаші і наповнив їх водою. "Перша чаша", сказав Брюс, "являє собою всі ваші знання про бойові мистецтва. Друга чаша представляє всі мої знання про бойові мистецтва. Якщо ви хочете наповнити вашу чашу моїм знанням, ви повинні спочатку звільнити чашу свого знання. "

Якщо ви хочете виявити вашу справжню мету в житті, ви повинні спочатку звільнити свій розум від всіх помилкових цілей, які ви засвоїли (включаючи ідею, що ви можете не мати мети взагалі).

То як знайти свою мету в житті? Як дізнатися своє призначення? Є багато способів визначення призначення людини, у тому числі досить складних. Але є один простий спосіб, яким може скористатися будь-яка людина. Чим більше ви відкриті для цього процесу і чим більше ви від нього чекаєте, тим швидше це буде працювати для вас. Але і закритість, сумніви чи уявлення, що це повний ідіотизм і безглузда витрата часу, не будуть повністю перешкоджати виконанню вправи. Просто потрібно більше часу. 

Пошук призначення зводиться до простого алгоритму. Ось що треба зробити:

1. Візьміть чистий аркуш паперу або відкрийте текстовий редактор, де ви зможете друкувати (я віддаю перевагу останньому, тому що це швидше).

2. Напишіть зверху: «Що є моєю справжньою метою в житті?»

3. Напишіть відповідь (будь-яку відповідь), яка виникне у вашій голові. Це не обов'язково має бути повне речення. Коротка фраза теж прекрасно підійде.

4. Повторюйте крок 3, доки не напишете відповідь, яка змусить вас відчути сплеск емоцій. Це - ваша справжня мета.

Це все. Не має значення хто ви - адвокат, інженер або спортсмен. Для деяких ця вправа дасть прекрасний результат. Іншим вона буде здаватися абсолютно дурною. Переважно потрібно 15-20 хвилин, щоб очистити свою голову від всякого безладу і соціальних умовностей про те, що ви думаєте про свою мету в житті. Ваш розум і ваша пам'ять пропонуватимуть помилкові відповіді. Але коли істинна відповідь нарешті з'являється, ви відчуваєте, що вона прибуває до вас абсолютно з іншого джерела.

Для тих, хто глибоко окопався в звичних уявленнях про життя, потрібно набагато більше спроб, щоб викинути всі помилкові відповіді. Можливо, це займе більше години. Але навіть якщо ви чините супротив, то все одно після 100, 200 або можливо навіть 500 відповідей, ви будете вражені відповіддю, яка наповнить вас емоціями. Якщо ви ніколи не робили такої вправи, це може здатися для вас дурним. Вважайте це дурним, але, тим не менш, спробуйте виконати.

У міру проходження через цей процес, деякі з ваших відповідей будуть дуже схожі. Іноді ви можете навіть повторювати попередні відповіді. Потім ви можете поміняти напрям і згенерувати ще 10-20 відповідей на якусь іншу тему. Це непогано. Ви повинні записувати будь-які відповіді, що приходять в голову, до тих пір, поки продовжуєте писати.

У якийсь момент (зазвичай після 50-100 відповідей) якщо ви не бачите результату, у вас може з'явитися бажання закінчити вправу. Ви можете відчути спонукання встати і зайнятися чимось іншим. Це нормально. Подолайте опір і продовжуйте писати. Почуття опору в кінцевому рахунку пройде.

Ви можете також виявити кілька відповідей, які, здається, дають вам міні емоції, але їх недостатньо, щоб випробувати глибокі емоції. Виділіть ці відповіді яскравим кольором, щоб можна було повернутися до них пізніше і згенерувати нові варіанти відповідей. Кожна з них відображає частину вашого призначення, але окремо вони не повні. Коли ви починаєте отримувати такого роду відповіді, це означає, що ви рухаєтесь у правильному напрямку. Продовжуйте рухатися.

Важливо зробити вправу за один раз, без перерви. Якщо ви нігіліст, то не соромтеся починати з відповідей: «я не маю мети» або «життя безглузде». Якщо ви будете продовжувати працювати, то почнете отримувати й інші відповіді.

Коли я зробив цю вправу, а це зайняло приблизно 25 хвилин, я досяг своєї заключного відповіді в кроці 106. Часткові відповіді з'явилися в кроках 17, 39 і 53, а потім все стало ставати на свої місця і остаточно прояснилося через кроки 100-106. Я відчув опір (бажання встати і зайнятися чимось іншим, відчуття, що процес закінчиться невдало, відчуття нетерпіння і роздратування) приблизно в районі кроків 55-60. На кроці 80 я взяв 2-хвилинну перерву, щоб закрити очі, розслабитися, звільнитися від думок, і зосередитися на отриманні відповіді. Це виявилося корисним, так як відповіді, які я отримав після перерви, були набагато яснішими.

Потім була моя заключна відповідь: жити усвідомлено і сміливо, з любов'ю і пристрастю, пробуджувати інших людей.

Коли ви знайдете свою власну унікальну відповідь на питання «чому ви тут», ви відчуєте, що це глибоко резонує з вами. Слова, здається, мають особливою енергією по відношенню до вас. Ви відчуєте цю енергію всякий раз, коли будете їх читати.

Виявлення своєї мети - це досить просте завдання. Більш важким є дотримуватися її на щоденній основі і працювати над собою для того, щоб досягти свого призначення.

Якщо ви хочете запитати, чому ця маленька вправа працює, відкладіть питання до тих пір, поки успішно не виконаєте її. Коли ви це зробите, то, швидше за все, отримаєте свою власну відповідь, чому це працює. Найбільш імовірно, якщо ви запитаєте 10 різних людей, чому це працює (людей, які успішно пройшли через це), то отримаєте 10 різних відповідей, і кожна буде мати своє власне відображення правди.

Очевидно, цей процес не може працювати, якщо ви припините спроби до отримання відповіді. Я оцінюю, що 80-90% людей здатні отримати відповідь менш ніж через годину. Якщо ви дійсно сильно вкоренилися у своїх переконаннях і чините опір процесу, можливо, вам буде потрібно 5 підходів і 3 години, але можна припустити, що більшість таких людей просто припинить спроби раніше чи не намагатиметься зовсім. Але якщо ви читаєте цю статтю, то навряд чи потрапляєте в цю групу.

Автор: Стів Павліна (Steve Pavlina)

Гравець: 
Доброслав Велесовий
1493

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка