Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Як правильно організувати та де провести важливу конференцію або корпоратив

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Після того, як Україна зорієнтувалась на нову модель економіки, на її ринок почали входити іноземні транснаціональні компанії та інші виробники, що працюють із зовнішніми ринками.

Також потроху почалось зародження великих національних компаній-лідерів, які зараз вже контролюють немалу частину ринку і є сильно розвинутими у певних сферах. Виникнення стількох підприємств дало робочі місця багатьом людям.

Всім відомо, що для будь-якої великої компанії необхідно часто проводити різні тренінги, зустрічі, конференції та корпоративи для своїх працівників. Крім того, якщо вона має представництва на всій території країни, то такі зустрічі та навчання можуть проводитись у різних містах. Як правило, більшість організовують у великих містах як Київ, Львів, Харків, Одеса чи Дніпро.

Разом із містом проведення конференцій вибирають і саме місце, а для корпоративів ще й програму. Щоб провести все на високому рівні і домогтись успішного проведення дійства, у такому комплексі повинна бути велика адаптована зала для самого заходу, можливість вибору кухні і режиму прийому їжі, а також додаткові можливості для розваг.

Наприклад, оренда конференц-залу у Львові легко доступна і вигідна при співпраці з готельно-ресторанним комплексом Warszawa Hotel. Даний комплекс має досвід в організації, допомозі при проведенні різного виду заходів для компаній, а через своє розташування на околиці міста має змогу пропонувати оптимальні ціни. При цьому Warszawa Hotel надає цілу низку послуг високого рівня зі створення всіх необхідних умов для заходів у трьох різних за розміром конференц-залах, а також перелік додаткових послуг:

  1. Кава-брейки для відпочинку і дружніх розмов.
  2. Комплексне харчування, меню для яких можна розробити заздалегідь.
  3. Гала-вечері.
  4. Презентації, експозиції.
  5. Церемонії, виставки, аукціони.
  6. Послуги бізнес-центру.

Приміщення конференц-залів оформлені професійними дизайнерами, мають сучасні меблі та всю необхідну апаратуру.

Не завжди комплекси готельного типу в центрі міста будуть відповідати цінам за їхні ж послуги. Дійсно хороший захід вигідно провести за містом, де атмосфера самого дійства не буде гіршою, аніж у найбільш розкішному готелі в центрі міста.

Як і часто в житті трапляється, є можливість здійснювати вибір між альтернативними варіантами. У зв'язку з цим краще добре подумати і обрати найбільш оптимальний, адже в такому разі виграти можна не тільки матеріально.

Наші інтереси: 

:)

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Стартувала міжнародна слідча комісія Нюрнберг 2.0 щодо коронавірусної афери (відео)

Польський депутат Гжегож Браун разом з іншими польськими державними діячами та німецькими адвокатами дав пресконференцію щодо створення парламентської комісії з розслідування зловживань та порушень...

Останні записи