Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
77

Як підтримати чоловіче здоров'я

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Передміхурову залозу деякі називають другим серцем чоловіка. Цей м'язово-залозистий орган є частиною статевої системи і розташовується прямо під сечовим міхуром

Передміхурову залозу деякі називають другим серцем чоловіка. Цей м'язово-залозистий орган є частиною статевої системи і розташовується прямо під сечовим міхуром. Простата відповідає за вироблення рідини, яка входить до складу сперми. Також вона виробляє деякі біологічно активні речовини, а під час ерекції відповідає за закриття виходу з сечового міхура.

xl супер капсули реальні відгуки

Проблеми з передміхурової залозою мають багато чоловіків, особливо вони проявляються після 50 років (часто використовують різні засоби такі як хл капсули). Серед основних причин, що викликають захворювання простати, можна виділити наступні:

 • хронічні інфекції (в тому числі, що передаються статевим шляхом);
 • ослаблення імунітету;
 • часті переохолодження;
 • фізичні та психічні перевантаження;
 • нестача вітамінів і мікроелементів;
 • сидячий та не рухомий спосіб життя впродовж достатньо довгого часу с відсутністю фізичних вправ;
 • часте використання перерваного статевого акту;
 • тривале утримання.

тому для зниження ймовірності проблем з передміхуровою залозою потрібно виключити ці фактори ризику. Також є ряд інших рекомендацій, які допоможуть підтримати здоров'я цього чоловічого органу.

 1. Активний спосіб життя. Тут мова йде не про виснажливих фізичних навантаженнях, а досить спокійних заняттях. Наприклад, корисні для простати будуть йога і пілатес. Звичайно, не варто забувати про щоденні піших прогулянках (близько 5 км).
 2. Важлива і статеве життя. Точніше, мова йде про її регулярності і бажано, щоб партнерка була постійною. Це допоможе підтримувати здоров'я передміхурової залози, а також знизить ймовірність інфекцій сечостатевої сфери.
 3. Слід подбати про вживання продуктів, що сприяють посиленню кровообігу в цьому органі. Зокрема, корисними будуть хрін, петрушка, цибуля, часник, гірчиця, гарбузове насіння і бобові.
 4. обмеження деяких продуктів, які можуть негативно позначитися на здоров'ї простати. Це стосується, перш за все, тваринних жирів і легкозасвоюваних вуглеводів. Тому потрібно знизити споживання маргарину, вершкового масла, ковбас, тортів, пшеничного хліба. Чоловікам після 40 років, бажано зменшити вживання тваринних білків.
 5. Відмова від надмірного споживання алкоголю також позитивно позначиться на здоров'ї простати.

6. Щорічний огляд уролога. Відвідування цього фахівця допоможе вчасно виявити наявні проблеми з простатою і почати їх лікування на ранній стадії.

Наші інтереси: 

.