Зображення користувача Богдан Лакомський.
Богдан Лакомський
16

Як оформити туристичну візу в КНР

Важливість: 
4

Поїздка до Китайської народної республіки – важливий напрямок для багатьох співвітчизників, які шукають в цій країні працевлаштування або просто подорожують, адже Китай пропонує безліч цікавих місць та видатну архітектуру, яку варто відвідати.

Що потрібно українцям для поїздки до цієї країни, які документи необхідно оформити

 1. Щоб здійснити подорож до Китаю, нашим громадянам потрібно відкрити мультивізу. Сама процедура самостійного оформлення візи – досить складна, і вимагає багато часу і фінансових ресурсів для її відкриття, і зробити це можливо – тільки в столиці України у консульському відділі при посольстві Китаю. Немає бажання витрачати багато часу на відвідування консульства і збирання цілої купи довідок? Звертайтесь до справжніх професіоналів сервісного центру "Виза в Китай" по оформленню віз, це дасть вам змогу швидко і без перепон отримати візу до КНР.
 2. Звернутися до сервісного центру, який швидко і якісно відкриє мультивізу під ключ. Для цього, варто лише заповнити заявку на відкриття візи на сайті, або зв’язатися з менеджерами сервісного центру по вказаним номерам телефонів.
 3. Менеджер сервісного центру надасть повну та якісну консультацію по збору необхідних документів для відкриття візи.
 4. Сплата консульського збору за послуги СЦ "Віза в Китай".
 5.  Відправка готових документів до сервісного центру зручним для вас способом (поштовими службами та службами доставки).
 6. Після отримання всього пакету документів та їх перевірки, вони передаються до консульства на розгляд. Приблизне очікування на відкриття візи залежить від вибраного тарифу на оформлення - 3 або 7 днів.

Вартість та види туристичної візи до Китаю

КНР – дивовижна країна зі своєю культурою, кухнею, мегаспорудами, які викликають інтерес у багатьох туристів зі всього світу. Нещодавно відкритий один із найбільших аеропортів світу – тільки сприяє напливу туристів. Якщо Ви хочете здійснити подорож до КНР всією сім'єю, то потрібно оформити сімейну візу. Для туристичної цілі – є два види віз:

 • S (віза для гостей);
 • Q (сімейна віза).

Для відкриття цих віз, необхідне запрошення від родичів, які постійно проживають, навчаються, працюють на території КНР. Кожна з цих віз має свій період перебування на території КНР, але звичайно ця віза дійсна на протязі 180 днів.

Вартість відкриття візи незалежно від обраного виду – 120 доларів США, період перебування в КНР – 3 місяці. Час оформлення візи – 7 днів. Також, є послуга з термінового оформлення і відкриття візи, ця послуга додатково коштує 40 доларів США, час очікування – 3 дні.

Документі для відкриття візи

 1. Закордонний паспорт.
 2. Анкета.
 3. 2 фото 3,5х4,5.
 4. Лист-запрошення.
 5. Копії документів необхідних зі сторони КНР.

Копії документів, які підтверджують сімейні зв’язки відкривача візи с постійно проживаючими на території КНР (свідоцтво про шлюб, свідоцтво про народження).

Наші інтереси: 

.

Поширити цю сторінку: