Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 8
  • Переглядів: 10

Як обрати ідеальний чоловічий годинник: поради від експертів

Чоловічий годинник – це важливий елемент образу, який, крім своїх основних задач – показувати час, також є аксесуаром, який демонструє смак, стиль та навіть звички свого власника. Він може бути спортивним, класичним чи повсякденним. Цікаво, що тривалий час лише такі аксесуари взагалі було допустимо носити чоловікам. Сайт Period пропонує великий каталог годинників на будь-який смак.

Годинник відповідає статусу: чому це так важливо

Чоловічий годинник – це відмінна інвестиція в зовнішній вигляд. Такий аксесуар є відображенням індивідуального стилю, таким собі способом самовираження. Сьогодні вибір величезний: масивні та компактні, квадратні чи круглі, багатофункціональні чи звичайні, навіть з декором знайдуться. Щоб годинник чоловічий гармонійно виглядав, варто враховувати наступні правила:

  • відповідність статусу та матеріальному становищу. Носити занадто дорогі, так само як дуже дешеві – не варто. Є навіть таке собі «золоте правило» - вартість годинника не повинна бути більшою ніж місячна зарплата власника;
  • відповідність стилю. Зауважимо, що не завжди навіть чоловічий аксесуар такого типу вдається підібрати один і щоб він підходив на всі випадки життя. Для спортивного стилю варто придбати модель з хронометром та необхідними додатковими опціями. Для ділових зустрічей, роботи (в залежності від того, яка вона у вас) – класичний, у стриманому дизайні. Якщо запланований світський вихід, то можна розглядати статусні моделі з доцільним декором;
  • відповідність функціям. Це залежить від способу життя. Якщо ви ходите на роботу в офісі, то навряд чи вам знадобиться спортивний годинник.

Тобто, дуже важливо обирати аксесуар, який буде доцільно використовувати саме виходячи з вашого ритму та способу життя.

Який механізм обрати: зважуємо за і проти

Класичним рішенням є механічний механізм. Він вважається надійним та доволі точним, це саме такий годинник, який дуже делікатно, але точно підкреслить статус. Однак його потрібно регулярно заводити, щоб підтримувати працездатність механізму, плюс бажано хоча б 1 раз на рік відвідувати годинникового майстра для огляду та заміни мастила.

Кварцовий годинник – більш комфортний, адже він працює від елементів живлення, які потрібно міняти приблизно 1 раз на 1-2 роки. Також подібні аксесуари можуть мати більше додаткових опцій, що особливо актуально для спортивних та мілітарі моделей.

 

Ремінець чи браслет: що зручніше та практичніше

Що саме обрати, залежить від декількох факторів. Браслет, котрий виготовлений з металу виглядає привабливіше та дорожче. Однак він додає приблизно 100 г ваги, тому годинник буде доволі важким.

Що стосується ременя, то шкіряний – це універсальний варіант, який підійде для будь-якого образу, він не робить аксесуар важчим. Серед інших переваг – щільне охоплення зап'ястка. Однак є проблема – з часом первинну привабливість такий ремінь втрачає, тому через декілька років його доведеться замінити.

Деякі годинники також можуть мати ремінець з силікону, каучуку, текстилю нейлону. Переважно це спортивні моделі, які мають доволі агресивні риси та великий циферблат.

Чи потрібен додатковий функціонал

Питання яке потрібно поставити перш за все собі. Кварцові моделі будуть мати більше додаткових функцій, наприклад секундомір, календар, будильник, підсвітку, індикатор світового часу, хронограф тощо. Що стосується механічних, то в них зазвичай присутнє автопідзаведення, що виключає необхідність заводити пружину вручну. Однак лише за умови, що аксесуар практично постійно на вашій руці.

Наші інтереси: 

Аксесуари.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вгору просування – без краплі вагання!

Динаміка демосів: стартап, ріст, розмноження, омолодження – дороговказ для Aryan Softwerk

Для досягнення режиму керованої молодості – «вічного життя» – демос має бути досить численним. Тож йому треба кількісно зростати, але зростати не механічно, а органічно – як жива істота. Аналогії між...

Останні записи