Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Я - українець і я буду послом України стільки, скільки житиму, – Стів Возняк у Києві

Він познайомився зі Стівом Джобсом ще на початку 1970-х років, а вже згодом вони разом створили прототип відомої компанії.

За десятки років своєї успішної кар'єри вперше з офіційним візитом до України прибув співзасновник компанії Apple Стів Возняк, передає Ukr.Media. В ході Olerom Forum, що відбувся у столиці, винахідник відзначився неймовірно теплими відгуками у бік нашої держави.

Він підкреслив, що особливо його вразили люди, яких він випадково чи заплановано зустрічав у столиці – перш за все, своєю емоційністю та стійким характером:

“Я тут усього день, але встиг полюбити людей, яких зустрів. На мою думку, в Україні багато пристрасті, щоб робити щось нове і велике. Я не відчуваю схожості з Росією, де все, як і в старі часи. Я буду послом України стільки, скільки житиму", - зізнався Возняк.

Після даної обіцянки за будь-яких обставин повертатися сюди знову і знову, співзасновник Apple наголосив: вже давно вважає себе українцем, попри свою справжню національність та прізвище:

"Багато хто в мене запитує: Стів, ти поляк? Бо моє прізвище Возняк. Я відповідаю: Ні, я українець", - підсумував він.

Слід відзначити, що Возняк познайомився зі Стівом Джобсом ще на початку 1970-х років, а вже згодом вони разом створили прототип відомої сьогодні на весь світ компанії.

Для цього вони продали мікроавтобус, науковий калькулятор – загалом, всі цінні речі, аби тільки нарешті втілити мрію у життя. І вже у 1978 році Apple Computer підтвердив: у них це вийшло.

Дивіться: Стів Возняк на форумі в Україні

 

 

Наші інтереси: 

Пишаємось українцями, які змінюють світ.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Бард Рой.
0
Ще не підтримано

Гарний хлопець! Торбинка за спиною... Тутешні б жлоби при таких бабках роздували би щоки, а торбинки їхні несла би ціла ватага шестьорок.

Хай буде!

Коментарі

Зображення користувача Бард Рой.
0
Ще не підтримано

Гарний хлопець! Торбинка за спиною... Тутешні б жлоби при таких бабках роздували би щоки, а торбинки їхні несла би ціла ватага шестьорок.

Хай буде!