Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Я не здаюся і не здамся, – Порошенко знову звернувся до українців

Президент України Петро Порошенко записав нове відеозвернення до громадян України, в якому заявив, що збирається боротися за державу, та намагається достукатися до її громадян усіма методами.

Нове відеозвернення чинний Президент України опублікував на своїй сторінці у Facebook.

Він заявив, що протягом п'яти років мало уваги приділяв спілкуванню з людьми, і саме тому, зараз намагається достукатися до кожного. І для цього використовує всі можливості, навіть вдаючись до методів свого опонента.

І зараз я зрозумів, що мало з вами говорив, я займався країною. І тому зараз я намагаюся достукатися до вас всіма засобами. Використовую методи опонента, і можливо навіть виглядаю незвично, але я цього не боюся, якщо так ви мене почуєте. Я не здаюся і не здамся. Я буду боротися за Україну як Президент, як кандидат, як громадянин,
– заявив він.

Дивіться відеозвернення Петра Порошенка

 

 

Наші інтереси: 

Давайте збережемо Україну, українську мову, українську ідентичність! Давайте не осоромимося перед світом! Мені буде соромно, якщо Президентом моєї країни буде Зе. А вам?

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи