Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 83
  • Переглядів: 92

«Вакцинація НЕ захищає від хвороби та від її розповсюдження» – єпископ про методи боротьби з ковідом

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Єпископ-помічник Кам'янець-Подільської дієцезії Радослав Змітрович висловив занепокоєність глобальними тенденціями обмежень прав і свобод людей, часом примусу, що застосовується у світі під гаслом боротьби з коронавірусом.

Єпископ Радослав Змітрович радить "добре думати" і гарно вивчати всі нюанси у вакцинальній кампанії, яка проходить у досить специфічний спосіб з порушенням прав людей. Такий метод є небезпечний та ірраціональний. Владика Радослав вважає, що кожен сам має право обирати метод боротьби з ковідом опираючись на те, що він знає і які аргументи вважає фундаментальними.

У великому інтерв'ю на Радіо Марія ми попросили Його Преосвященство прокоментувати новину про те, що в італійській єпархії невакциновані священники не уділятимуть Причастя. Так єпископ однієї з італійських єпархій заборонив священникам, які не отримали вакцину від COVID-19, причащати своїх вірних. Таке ж розпорядження стосується і мирян – служителів Євхаристії. Вакцинація – це, за словами єрарха, “акт любові” до себе та інших людей. "В Церкві між ієрархами є різні погляди на цю тему.

Чи допомагає вакцинація, а чи вона навпаки є шкідлива? Не можна сказати, що це не має значення! Перше, що хочеться сказати: вживайте розум! Не бійтеся думати, шукати!" – підкреслює владика Радослав Змітрович.

"Найбільш ефективним є у цій ситуації – бути чесними, шукаючи відповіді. Варто бути на стороні бажання допомогти вилікувати людей! І це не стосується лише того, щоб люди не хворіли на ковід, мова про щось більше! Є здоров'я психічне, моральне і так далі. Кожна людина робить свій вибір на підставі того, що вона знає, так само як і цей італійський ієрарх! Але я переконаний, що абсолютно НЕ можна чогось такого робити!

У нас, можливо, є трішки легше. А ось там, в Італії, вони живуть трішки в іншому світі! Певно і в іншому стресі. Мабуть, є прихожани, які вважають, що вакцинація дійсно захищає. Ми ж бачимо, що країни з навіть 90% рівнем вакцинації мають величезний рівень захворювань! Подивіться на маленьку країну Гібралтар. Там 100% вакцинованих, багато з 3-ма (!) дозами. І що? Мають рекордну кількість захворювань!

Висновок такий: вакцинація НЕ захищає від хвороби та від її розповсюдження! Можливо, вона дає більш легкий перебіг хвороби. Як можна забороняти невакцинованим священникам служити? Яка є місія Церкви? Чи тільки бути частиною санітарного світу? Як можна найбільш раціонально відповісти на це запитання?

В деяких регіонах я бачу свободу, абсолютну свободу! Люди живуть без обмежень! Але я не можу сказати, що там є якість жахливі спалахи на хворих ковідом, які існують у супер обмежених карантином містах!" - підсумував єпископ Радослав Змітрович.

Наші інтереси: 

Нарешті деякі представники церкви починають говорити про ковідобезумство та примус до вакцинації.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Яскравий подарунок для тих, кого любимо – «Євангеліє Ісуса Хреста» (Ігор Каганець, 2017)

Даруючи книги, ми розширюємо коло однодумців. Для придбання цієї книги насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Костянтин Струк.
0
Ще не підтримано
Опубліковано Костянтин Струк 15 Січень, 2022 - 15:03

Погано, що психопати проникають навіть до Церкви, й починають усякими розумово-словесними викрутасами підганяти поняття обов'язку під поняття примусу. І добре, що знаходяться діячі, які не бояться наголошувати: так, людина є вільною, вона має певні обов'язки, але ніхто не вправі змусити її робити те, що може піти їй на шкоду.
Доречі, саме ковідоістерія - правильніше сказати: ковідобєсіє, - змусила мене свої взаємини з Православною Церквою принаймні поставити на паузу, якщо не припинити взагалі. Шкода, звичайно, але підміна прав на обов'язки - це не добре навіть для інституції такого рівня.

Поки дихаю - сподіваюсь!