Зображення користувача Леонід Українець.
Леонід Українець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Витривалий апач

Apache - найпоширеніший веб-сервер в Інтернеті. Його використовують десятки мільйонів сайтів.

apach.png

Перо - символ веб-сервера апач

Апач Софтваре Фундація (ASF) - була сформована в 1999 році в Америці і, зокрема, сприяє розвитку веб-сервера HTTP Apache. Його архівована версія 2.4.29 займає приблизно 40 мегабайтів. Документацію стосовно інтернет-сервера можна знайти на сайтів розробника. Крім вивчення документації є курс навчання англійською мовою на сайті Ґуру. Загальний спосіб встановлення Апача описаний в документації, але для систем основаних на Убунту, зокрема для Лінукс Мінт, може підійти і такий спосіб. Ввести в терміналі команди:

apt-cache search apache

sudo apt-get install apache2

А потім відкрити браузер і ввести в ньому адресу http://localhost, якщо в ньому відобразиться щось на зразок 

Воно працює!

то це означає, що Апач працює. Це завдання можна виконувати і з кінця. З початку перевірити, чи веб-сервер встановлено, а потім при потребі його встановити. Конфігурація для Ubuntu відрізняється від конфігурації за замовчуванням і розділена на кілька файлів. Детальніше про це можна дізнатись зі сторінки /var/www/html/index.html. А головний бінарний файл розташований у /etc/init.d. До прикладу, щоб дізнатися версію апача, треба запустити команду:

/etc/init.d $ apache2 -v

А ось повний синтаксис використання:

apache2 [-D name] [-d directory] [-f file]
               [-C "directive"] [-c "directive"]
               [-k start|restart|graceful|graceful-stop|stop]
               [-v] [-V] [-h] [-l] [-L] [-t] [-T] [-S] [-X]

Але повноцінного функціонування сучасного сайта одного Апача замало. Зазвичай доводиться використовувати комбінацію: веб-сервер+база даних+гіпертекстовий препроцесор. Весь цей пакет можна знайти на сайтів друзів Апача.

 

Наші інтереси: 

Вивчаємо вільні програмні засоби.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Теги: 
софт
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи