Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Виступ Президента Петра Порошенка на параді нової армії на честь Дня Незалежності України 24.08.2018

Категорія:

Світ:

Ми твердо обрали власний шлях розвитку. Ми розриваємо всі пута, які пов’язують нас з Російською імперією, з Радянським Союзом. Зробити незалежність незворотньою, Україну - великою та сильною!

180824slavaukrayini.jpg

Майдан Незалежності, 24 серпня 2018 року
Майдан Незалежності, 24 серпня 2018 року

Президент Петро Порошенко наголошує, що за чотири роки війни Росії проти України нам вдалося зберегти державу, зміцнити і консолідувати націю, створити сильну армію та заручитися міжнародною підтримкою. Про це Глава держави заявив під час виступу на Параді до Дня Незалежності.

«За чотири роки війни, яку Росія розв’язала проти України, ми з вами зберегли державу і зміцнили її. Нація консолідувалася на засадах захисту країни і патріотизму. Ми з вами створили сильну армію. І кропіткою роботою наших дипломатів забезпечили міжнародну політико-дипломатичну підтримку незалежності України»,  - наголосив Петро Порошенко.

Президент особливо підкреслив: «Головне – ми твердо обрали власний шлях розвитку. І не маємо права з нього зійти на догоду зовнішнім ворогами та їх агентам усередині країни».

За його словами, Україна розриває «всі пута, які пов’язують нас з Російською імперією та Радянським Союзом». «Зробити незалежність незворотною, Україну – великою та сильною, без жодної перспективи повернення в зону російського впливу – це головне завдання нашого покоління. Це – завдання суспільства і обраної ним влади», - підкреслив він.

«Ми, українці, йдемо своїм шляхом і розуміємо, що насамперед маємо спиратися на власні сили. Використовувати багатства країни в інтересах народу і наступних поколінь. Україна має жорстко захищати свої національні інтереси. Зовнішня допомога для нас все ще важлива, але насамперед маємо допомогти самі собі», - також зазначив Петро Порошенко.

Глава держави акцентував на тому, що  зміцнювати незалежність необхідно конкретними кроками. «Вже понад рік діє безвізовий режим для поїздок українців до Євросоюзу. Ми невідворотно стаємо частиною європейського простору. Це зміцнює нашу політичну незалежність», - сказав він.

Президент нагадав, що набула чинності Угода про асоціацію та зону вільної торгівлі з Європейським Союзом і як результат частка експорту до ЄС становить тепер майже 43 % проти 32 % ще чотири чи п’ять років тому.

«Чітка європейська стратегія дала нам можливість компенсувати величезні втрати, яких ми зазнали внаслідок політично вмотивованого закриття Росією і свого ринку, і транзиту для третіх країн для українських товарів. Вона, Росія, більше не зможе нас шантажувати, тому що ми посилили нашу економічну незалежність», - підкреслив він.

Петро Порошенко також зазначив, що з осені 2016 року, вже тисяча днів, як ми не купуємо газ в Росії. «Український «Нафтогаз» блискуче обіграв Газпром в Стокгольмському арбітражі, принісши до державної кишені 4,6 млрд доларів. Так здобуваємо нашу енергетичну незалежність», - сказав він.

Глава держави навів слова «Маршу нової армії», який символізує нерозривний зв’язок між різними поколіннями борців за свободу Вітчизни: «Зродились ми великої години, з пожеж війни і полум’я вогнів. Плекав нас біль за долю України, зростив нас гнів і лють на ворогів».

«Воістину «великою годиною» для нас, українців, стали останні чотири з половиною роки. Ми пережили неймовірні випробування війною та економічною кризою, що її спричинила російська агресія. Від рук ворога полягли тисячі й тисячі українців – військових та цивільних; чоловіків, жінок, дітей. Нас тестували і на міцність, і на розрив. Намагалися розділити народ і розчленувати країну. Пробували заблокувати наш рух до Європи. Хотіли загнати волелюбний народ назад в осоружне імперське стійло», - сказав Петро Порошенко.

Президент подякував кожному українцю за те, що ми вистояли: «І не просто вижили у лихолітті, а й наростили міцні м’язи. Стали сильнішими і впевненішими в собі і власних можливостях. На майбутні роки й десятиліття заклали основу для руху вперед – з чіткими стратегічними орієнтирами на Європейський Союз та НАТО».

Петро Порошенко особливо підкреслив, що у 2018 році ми відзначаємо століття незалежності Української Народної Республіки і наближається сто років Акту злуки, об’єднання УНР та ЗУНР в єдину соборну українську державу. Водночас він зазначив, що тоді українці втратили державу, не встояли у тій війні з Росією.

«Перед нашим поколінням постало завдання розірвати фатальне історичне коло. Зробити так, щоб українську незалежність, як раніше, не вимірювали місяцями чи декількома роками. І потім довгими десятиліттями бездержавності не оплакували її втрату. Не аналізували причин чергової поразки.  А щоби пишалися перемогами і гордилися успіхами», - наголосив Глава держави.


Парад військ - Марш нової Армії | 27-річчя Незалежності, 100-річчя відродження Державності:

 

 

 

Наші інтереси: 

Україна перетворюється і поступово стає такою, якою має бути. Слава Вільній Українській Державі! 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Щасливі приязні, бо вони успадкують Землю

Стратегія заснування нового світу та вічне життя – розшифрована Нагірна проповідь

Для творення нового світу Ісус Хрестос пропонує стратегію, в якій тісно пов’язані перетворення на універсальну людину («лебедя»), здобуття біологічного безсмертя, заснування варнової системи та...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Слава Україні!

Героям Слава!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Коментарі

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Слава Україні!

Героям Слава!

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Ніколи не проголосую за фарисея який постійно бреше. І чим нахабніша брехня, тим більше людей в це вірить

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Друже, за слова треба вміти відповідати!

Наведіть конкретні приклади брехні, будь ласка.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

За деяку брехню він вже публічно вибачався, решту було в його багатократних інтерв'ю, зокрема Іловайск і Дебальцево

Зображення користувача Ігор Каганець.
0
Ще не підтримано

Це не цензура - просто ти зайшов на переклад статті литовською мовою, а його нема. Клацни на український прапорець - там усе є, наприклад, https://www.ar25.org/node/37815 Це недосконалість пошукової системи, ми над цим працюємо.

Плюс Порошенка в тому що він швидко учиться, змінюється і підлаштовується під правильні цивілізаційні тренди.

Все, що робиться з власної волі, – добро!

Зображення користувача Володимир Самотий.
0
Ще не підтримано

Зрозумів, дякую за роз'яснення. Він просто виконує вказівки США інакше не буде фінансової допомоги. На даному етапі нам це вигідно.