Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 13
  • Переглядів: 14

Вигідна методика отримання доходу

Щодня в інтернеті відкриваються безліч хайп-проєктів, і багато людей використовує їх як інструмент для пасивного заробітку. Їхнє визначення походить від абревіатури HYIP. Вона, своєю чергою, розтлумачується як високодохідна інвестиційна програма. Працюють хайп-проєкти за зразком фінансових пірамід.

Як це функціонує

Стандартний механізм хайпу полягає в тому, що певний час триває залучання грошей від інвесторів і виплата дивідендів. Але настає момент, коли розмір надходжень зменшується, а фінансові зобов’язання, навпаки, збільшуються. У такому разі виплати скорочуються, а згодом зупиняються остаточно. Такі хайп-проєкти називають SCAM.

Певна категорія користувачів, які залучили кошти, мають ризик їх не повернути, принаймні в повному обсязі. Але здебільшого ті, хто працює з великими сумами, знають про це й готові до цього. Вони добре орієнтуються в тому, що таке прибутковий хайп, мають певні секрети, як його реалізувати.

Наприклад, такі користувачі знають популярних адмінів, але, якщо платформа нова, перевіряють її платіжну спроможність невеликими сумами. На будь-який HYIP вони заходять якомога раніше, адже це дає велику ймовірність виграшу. Досвідчені інвестори повною мірою використовують реферальну програму, запрошуючи нових користувачів, у такий спосіб підвищуючи розмір власних дивідендів. 

Таку групу інвесторів можна вважати професіоналами. Деякі зайшли настільки далеко, що позиціюють себе експертами в цій галузі. Вони зайняті активною діяльністю, зокрема:

  • публікують тематичні блоги;
  • знімають відео на YouTube;
  • проводять хайп-моніторинг тощо.

Співпраця з ними є дуже корисною для засновників хайп-проєкту, адже вони можуть долучити до нього величезну аудиторію.

Як зробити успішну інвестиційну платформу

Ідеальна схема хайпу полягає в тому, що інвестори вкладають певні суми, за що їм виплачують грошові дивіденди. Їхній розмір залежить від фінансової стратегії, вибраної адміністратором. Той, своєю чергою, отримує прибуток від транзакцій. Чим довше працює така схема, тим більшу вигоду вона приносить для всіх.

Звичайно, щоб організувати хайп, треба знатися на інвестиціях і мати відповідний досвід. Але можна піти іншими шляхом: замовити HYIP під ключ у фахівців. Вони опікуватимуться вашим проєктом із моменту розробки скрипту до запуску платформи в роботу. Фахівці не тільки проконсультують, а й візьмуть на себе управління проєктом, навіть у разі потреби розроблять заходи з розвитку, у такий спосіб подовживши термін його функціонування.

Що треба знати

Коли ви маєте намір організувати хайп-проєкт, то навіть у тому разі, якщо він функціонуватиме за підтримки фахівців, вам особисто треба бути обізнаними в головних принципах інтернет-інвестування. Ключовим показником є фінансова стратегія. З огляду на це хайп-проєкти поділяються на типи:

  1. Високодохідні. Пропонують інвесторам від 50% дивідендів від суми вкладу. У певних випадках винагорода може сягати понад 200%. Такі проєкти дуже швидко збирають великі обсяги грошей. Але виплати за дивідендами є ще більшими: вони створюють навантаження на касу й згодом перевершують надходження. Через це такі хайпи не можуть довго працювати.
  2. Середньодохідні. Дивіденди складають від 10 до 50 %. Дуже комфортний проєкт, адже в його рамках інвестор та адміністратор отримують пристойний дохід. Водночас виплати не «очищують» касу.
  3. Низькодохідні. Попри таку категорію, вони популярні серед інвесторів. Їхня дохідність складає близько 10% від суми інвестицій, але користувач впевнений, що гроші повернуться з прибутком, адже такі HYIP можуть функціонувати впродовж років.

Щоб інвестиційна платформа працювала якомога довше, необхідні відповідні кроки на стадії розробки. Зокрема, треба спланувати рекламну кампанію, реферальну програму та інші принципи заохочення інвесторів, даючи їм бонуси або подарунки. Просувати проєкт варто впродовж усього терміну його роботи.

Також треба скласти переконливу легенду, яка стає підставою для залучання грошей. Але деякі скрипти HYIP передбачають ігровий сюжет або матрицю, яка побудована на запрошеннях рефералів. Для хайп-проєкту необхідно створити сайт, захистити його від хакерів та вірусів. З ним інтегрується скрипт та електронні гаманці, які забезпечують безперебійні виплати.

Наші інтереси: 

Фінансова грамотність.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи