Важливість: 
4

Спецтема:

Виделки замість ножів (Forks over knifes, 2011) – фільм для швидкого оздоровлення і щастя

Радіємо! Хочу поділитися дуже цікавою інформацією, завдяки якій мій чоловік зміг відмовитися від риби, сиру та інших продуктів, і при цьому не є ані злий, ані голодний.

Переїхавши у Сарасоту, що на Флориді, я випадково познайомилася із Ліндою, яка 4 роки тому у віці 39 років мала 4 хронічні хвороби і пила по 9 таблеток на день.

Знайомі подарували їй науково-популярний фільм «Forks over knifes» (2011). Переглянувши його кілька разів, вона вирішила спробувати цей спосіб життя. Виключно рослинна їжа. Все що бігає, плаває, повзає і літає – не їсти.

Лінда взагалі не любить і не вміє готувати, але одне з додаткових відео вчить, як приготувати 5 страв протягом 15 хвилин. Все було настільки просто, що Лінда робила це із задоволенням.

Через 5 місяців вона скинула 85 фунтів (38 кг), позбулася всіх хронічних хвороб і відмовилася від усіх таблеток.

Лінда каже: «Якщо подивитися на планету Земля, то які кольори видно? Зелений та синій. Отже, зелень та вода. А людський організм з чого складається? 80% вода? Отже, коли ми вибираємо живу рослинну їжу, все стає  на свої місця»

Ми є те, що їмо. Тобто це наш вибір: їсти те, що приносить хвороби і передчасну смерть, або те, що дає  здоров’я і довге життя. Не треба рити зубами  собі могилу.

Прогризаймо собі шлях до здоров’я і щастя! :) Поєднуймо приємне з корисним!

Фільм можна завантажити на сайті Гуртом.

Наші інтереси: 

Оздоровлюємось!

Гравець: 
Оксана Дац

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка