Зображення користувача Оксана Колосовська.
Оксана Колосовська
  • Відвідувань: 15
  • Переглядів: 15

Вся справа в дрібницях. 10 простих способів показати партнеру, як сильно ви його цінуєте

Щоб проявляти свою любов, необов'язково влаштовувати побачення в найдорожчих ресторанах або дарувати каблучки з діамантами. Турбота і трепетне ставлення до коханої людини криються у щоденних дрібницях, які насправді цінуються більше, ніж найрозкішніші прикраси.

"Вивчіть свого партнера, знайдіть до нього правильний підхід", - рекомендує експерт зі стосунків Джон Ван Епп, - "Використовуйте ті слова, дії, емоції, подарунки й дотики, які для вашої другої половинки значимі й цінні". Іншими словами, намагайтеся проявляти свої почуття так, щоб ваш партнер оцінив це по достоїнству і відчув себе важливим, коханим і щасливим.

Редакція порталу Prevention опитала закохані пари іта з'ясувала, які прості вчинки люди роблять, щоб проявити свою любов.

1. Милі посилки. Щоб показати свої почуття, можна замовити для коханої дівчини доставку квітів або залишити на столі партнера лист з ніжними зізнаннями. Комусь це здасться занадто банальним, але насправді такі дрібниці приємно радують і покращують настрій людини.

2. Масаж. Якщо ваш партнер втомився або в поганому настрої, нічого не говоріть, а просто помасажуйте йому плечі, спину або стопи. Ваша друга половинка відчує, як сильно ви її цінуєте і дбаєте.

3. Допомога в домашніх справах. Можливо, у своїй парі ви розділили обов'язки по дому: наприклад, чоловік миє посуд і виносить сміття, а дружина займається пранням. Робіть час від часу роботу партнера і не просіть нічого натомість. Кохана людина точно це оцінить.

4. Цілуйте й обіймайте кохану людину. Мова йде не тільки про поцілунок перед сном або про пристрасті в ліжку. Проявляйте ніжність просто так, коли партнер цього не чекає: за переглядом серіалу, під час прогулянки і в будь-який інший момент.

5. Спілкування. Навіть якщо ви обоє на роботі або хтось із вас поїхав у відрядження, не припиняйте спілкуватися. Показуйте партнеру, що для вас важлива його точка зору з якого-небудь питання, діліться посиланнями на цікаві вам статті і запитуйте думку партнера з приводу якоїсь ситуації, радьтеся.

6. Ранкова кава. Прокидайтеся трохи раніше за кохану людину і робіть їй каву, наливайте чай або сік, наріжте на тарілку її улюблений фрукт. П'ять хвилин, які ви на це витратите, подарують партнеру заряд позитивного настрою на весь день.

7. Цінний подарунок. Час від часу балуйте кохану людину, купуючи їй те, що вона любить. Це може футболка її улюбленого кольору, улюблений шоколад або парфум, який їй подобаються. Партнер розумітиме, що ви пам'ятаєте про його вподобання, а значить - він вам не байдужий.

8. Несподівані побачення. Сплануйте вечірній похід в кафе або прогулянку красивим парком, не кажучи про це партнеру заздалегідь. Нехай ваше запрошення буде сюрпризом.

9. Говоріть слова підтримки. Яку би справу не запускала кохана людина, яку б мрію не хотіла здійснити, завжди підтримуйте її і говоріть, що ви в неї вірите, що ви пишаєтеся її талантом і завзятістю. Навіть якщо її ідея здається нереальною.

10. Просто вислухайте партнера. Бувають дні і ситуації, коли кохану людину потрібно просто вислухати. Нічого не говорити і не радити, а просто стати її відданим слухачем, тим, з ким вона може поділитися своїм розчаруванням, болем, натхненням, емоціями. Уміння слухати і приймати її такою, якою вона є, свідчать про ваші кохання та повагу.

 

Джерело

Наші інтереси: 

Кохання та повага.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Вічно юний Купало-Аполлон та його стріла

Гіперборійська традиція і сім чеснот Нагірної проповіді: внутрішнє і зовнішнє, особисте і соціальне

Джерелом античної філософії було боголюдське вчення Аполлона Гіперборійського, відомого під іменами Купал (захисник народу), Ной (новий, юний) і Гермес-Єрмій (святий). Свято Купала-Аполлона-Гермеса...

Останні записи