Всім треба молитися Богородиці!

Почутий сон про Богородицю надихнув мене переглянути молитви про неї. Нижчеподану молитву я створила, поєднавши деякі фрази з інших молитв та писань.

Висновок : Богородиця- це є Творець. Бого-родиця, вона родить богів, а богами є ми з вами. Я знайшла такий вираз “О, Матір Слова втіленого” , тому читайте нижче...

Дорослий хлопець розказав свій сон. Сон короткий, хоч розповідь повторювалася, бо емоційні переживання спонукали хлопця говорити. Наповнена колоритом хвилювань та відтворена мімікою обличчя, розповідь була переконливою. Очі широко розкриті, погляд всеохоплюючий, блиск очей сипав іскрами з мозку. Було видно, що мозок напружено працює для усвідомлення і сприйняття попередньо побаченого.

Я була очевидцем і слухачем. Рішила написати про цей сон. Адже треба обмінюватись знаннями, досвідом, інформацією - це може принести користь.

Сон : “ Виходжу вранці з під”їзду будинку і чую гучний чоловічий голос, ніби з рупору : “Всім треба молитися Богородиці”. Навколишня атмосфера була наповнена цією фразою. Я думаю собі, що я не віруючий і це мене не стосується. Тоді чую свистячий звук і на розі будинку бачу велику сяючу постать жінки. Світло різноманітне і мерехтливе, висота- триповерхова. Я дивлюсь і розумію, що це є Богородиця, але знову думаю, що я не є віруючий. Тоді ця постать наближається до мене і змінюється образ. Перед самими моїми очами постає ікона Богородиці, голова світиться і іскриться. Тут я вже нічого не думав, а повірив.”

Надалі цей же хлопчина розказав про недавній випадок.

На кухні на полиці лежав круг скотчу. Він проходив повз нього декілька раз і думав, що його треба перенести на інше місце. Одного разу він пройшов повз полицю і поза спиною падає скотч до його ніг. Дивина в тому, що ніхто не торкався полиці, вона на відстані, та й кружок не впав вниз, а перемістився, пролетівши вперед і приземлився в положенні, в якому попередньо лежав. Цей випадок приніс хлопцеві нові емоції. Так і невіруючі стають віруючими. Смішно, правда ж? Хлопчина вірить у прибульців і багатоінформований про них.

Почутий сон про Богородицю надихнув мене переглянути молитви про неї. Нижчеподану молитву я створила, поєднавши деякі фрази з інших молитв та писань.

Висновок : Богородиця- це є Творець. Бого-родиця, вона родить богів, а богами є ми з вами. Я знайшла такий вираз “О, Матір Слова втіленого” , тому читайте нижче...

       Молитва    Богородице Діво !

Пресвята Діва, Матір Божа, блаженна Богородиця, настав нас своєю вічною і доброю молитвою. Вознеси над нашими головами і душами сяйво небесне.

Чекаючи Бога, ти приносиш радісну новину - Радуйся!  І світлом всі душі зігріваються.

Радуйся благодатна Маріє!  Благословенна ти поміж жінками, благословен плід лона твого.  Ти породила його, Хреста Спаса, ізбавителя душ наших.

Достойно є воістину блаженною тебе величати, Богородице всеблаженна і пренепорочна - Матір Бога нашого.  Істинна Богородиця, що безотлінне боже Слово породила.

Свята Володарко, Богородице, тебе величаємо і під твою милість прибігаємо.

Всемилостива Діво, молитви наші прийми і щедротами твоїми нас наділи, Єдина чиста і благословенна.  О, Матір Слова втіленого, Діва дів, в милості вислухай молитви і надай нам захисту та світла небесного.

Преславна Вседіво, молитви наші донеси Синові твоєму, Богу нашому, що заради тебе спасає душі наші. Всемогутня володарко, наставниця і захисниця, в душевній скорботі ти переможниця. Образи твої сяють допомогою і вірою нетлінною, що разом з тілом укріплюються. Богородице, заступнице всіх людей, мати щедрот, даруєш насолоду радості життя безкінечного.

Всемогутня Царице неба і землі- сяйво інтелекту, світло вічної мудрості, зцілителька всіх ран бальзамом твоєї любові, несеш в серці палаюче полум”я співчуття. Тебе, Єдину Матір істинного світла, прославляємо і оспівуємо.

Слава Творцю і Сину і Святому Духу!

Гравець: 
Зоріна Небокрай

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка