Важливість: 
5
Вселенський Патріархат призначив Митрополита Елпідофора главою Американської архієпископії

Митрополит Елпідофор – один з найбільших друзів Української Церкви, ідеолог, який на всіх рівнях підтримував і доводив право України на власну автокефальну Церкву.

11 травня сталася річ, яку поки що мало хто помітив, але яка матиме довгострокові впливи на всю ситуацію у релігійному просторі не лише Світового Православ’я, але й всього Християнства: Священний Синод Вселенського Константинопольського Патріархату призначив вже колишнього Прусського Митрополита Елпідофора Ламбрініадіса (Elpidoforos Lampriniadis) главою своєї Американської архієпископії – головної і найвпливовішої кафедри у Вселенському Патріахаті.

Це знакова річ: митрополит Елпідофор – один з найбільших друзів Української Церкви, ідеолог, який на всіх рівнях підтримував і доводив право України на власну автокефальну Церкву. Згадаймо минулорічні інтерв’ю Владики Елпідофора, в яких він повністю розбивав російські ідеологеми і концепти, які заперечували самостійний шлях українського церковного і духовного буття!

Отож, сердечно вітаємо Митрополита Елпідофора з призначенням на таку важливу й відповідальну посаду!

До речі, хто не знає, то просто нагадаємо – Американська кафедра у Вселенському Патріархаті – це найкоротший шлях до Патріаршества!

І хай виє у беззубій злості глава «внєшніх сношеній» Московського Патріархату митрополит Іларіон Алфєєв, який каже, що призначення отримав «головний ненависник Російськоі Церкви у Вселенському Патріархаті» і що це призначення надовго відкладає «відновлення єдності». Не може бути єдності зі злобою, неправдою та імперською захланністю!


Вам же, Владико Елпідофоре, на многая літа!!!


Джерела:


Наші інтереси: 

Православна церква в Україні матиме сильну підтримку з боку Американської  архієпископії на самостійному шляху українського церковного і духовного буття!

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка