Зображення користувача Жорж Брода.
Жорж Брода
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Волинський центр історичних та геофізичних досліджень «Рівне-Суренж»

Волинський центр історичних та геофізичних досліджень «Рівне-Суренж» створений в кінці 2006 року авторами книги «Велич Дулібії Рось. Суренж. (Таємниці Волинської землі)».
 
Це сталося через два роки після початку широких досліджень, які в результаті привели до появи в березні 2006 року даної книги на світ. Цікаві знахідки в будівельних котлованах м. Рівного і околицях, зафіксовані біолокацією та приладами в 2004-2005, підземні аномалії, стимулювали до більш системного пошуку. Потрібний був ключ для розгадки дивних фактів.
 
Таким ключем стала зацікавленость темою давнослав’янського минулого (В. Дем’янов випустив в 1994 році книгу з назвою «Що було до Русі?» як спробу розшифрування «Влесової книги»).)
 
Дослідникам стало зрозуміло, що поєднання геофізичних неруйнівних технічних методів пошуку підземних об’єктів, біолокація та ширше розуміння духовних основ древніх суспільств, може вивести історичні розвідки на певній рівень, в нову якість.
Не прибігаючи до затяжних і трудоємких розкопок сучасна геофізична техніка дозволяє заглянути в товщу землі та вивчити артефакти яким не тільки сотні і тисячі років, а десятки тисяч (!) і які сховані під наносами древніх льодовиків.
 
Проте тоді у дослідників ще залишалось не розв’язаним питання ідентифікації підземних об’єктів і аномалій виявлених геофізичними методами та біолокацією. Лише осягнення методу сканування інформаційного поля Всесвіту, що базується на розумінні всього сущого як єдиної енерго-інформаційної системи, дозволило (зрозуміло не без можливих помилок) трактувати отриману інформацію. Саме цей метод вивів на осягнення історії давньослов’янського суспільства, як історії духовної, збудованої на волхвізмі, в основі якого спроба реалізації на суспільному рівні Космічного закону нашими предками.
 
Сучасне суспільство надзвичайно далеке від розуміння сутності давньослов’янського суспільства, керованого духовними лідерами волхвами (пророками). Воно не розуміє законів його розвитку, принципів діяльності, значення пріоритетів, а звідси не в змозі розшифрувати особливості його існування, структуру та ієрархію, суспільні пріоритети, ідеологію.
 
Сучасне слов’янске суспільство нещадно руйнує древні артефакти, бо воно їх не помічає. Своїх слов’янських предків та їх історію воно вважає примітивними і убогими.
 
Проте залишається питання, як таке «примітивне» суспільство, що з’явилось десь дві тисячі років тому, за 800-900 існування заволоділо половиною Європи, потіснивши могутні імперії та «цивілізованіші» народи? Як це йому вдалося? Що ним рухало?
 
Сьогодні нам тяжко зрозуміти, що наші предки не ставили матеріальні здобутки вище духовних. Саме на духовних засадах їм вдалося гармонізувати суспільство в розумній достатності. І саме відхід від цих засад зруйнував древню слов’янську державу Дулібію Рось, що і була ядром слов’янотворення в Європі.
 
Велика Волинь (Рівненська, Волинська області, частина Хмельницької, Тернопільської, Львівської, Житомирської, окремі регіони Білорусі та Польщі) є серцем земель де відбувалися слов’янотворення в Європі. Саме сюди волхви принесли і тут повторно закріпити принципи Космічного вчення. Саме тут вони збудували духовний центр, місто Суренж.
 
Духовне вчення слов’ян в його первісному вигляді (Космічний закон) і є предметом нових досліджень.
 
В роботі дослідницького центру ми плануємо участь всіх зацікавлених спеціалістів, науковців з різних галузей.
 
Результати досліджень ми хочемо широко обговорювати і аналізувати, а можливі знахідки передавати в місцеві музеї, частину з яких ще треба бути створити на місцях.
 
Безперечно, нас буде цікавити розширення приладної геофізичної бази, перевірка пошукових даних різними методами і системами. Та головне, це має призвести до створення відповідних охоронних зон, як способу збереження історичних місць від забудови. З часом має бути організована система збереження можливих знахідок, їх музеєфікація на місцях, система запобігання їх вивезення та руйнування, заходів що запобігають оскверненню їх як древніх святинь: святилищ, могильників, пантеонів.
 
Цьому сприятиме просвітницька робота нашого центру, налагодження співпраці з органами місцевої і центральної влади, відповідними державними службами.
 
До цього нас зобов’язує і священний символ, що ми його обрали символом центру: восьмикутна зоря, як символом Творця, зі знаком Трояні в середині, як символом єднання Духовного і Явного світів.
 
Ми переконані, що національна ідея яку, поки-що, безуспішно шукає наш народ, криється не в політичній чи економічній площині, не в з’ясуванні міжцерковних стосунків чи в питанні з ким нам бути, зі сходом чи заходом? Вона пронесена нашими предками через десятки тисяч років і буда збудована на духовних основах древньослов’янського надрелігійного світогляду, світогляду, що веде до пізнання Бога і всього сущого, світогляду який ставить істину в основу буття і знає як цю істину осягнути, істину Космічного закону.
 
Пізнаймо мудрість предків!
І хай нам в цьому допомагає Бог!

Для перегляду сайту натискати тут
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Передчуття Великого джигаду

Фільм і роман «Дюна» як війна людей і психопатів – три вибухові ідеї таємного послання Френка Герберта

Моад’Діб став рукою Господньою – і пророцтво вільних справдилося. Моад’Діб приносив мир туди, де була війна. Моад’Діб приносив любов туди, де панувала ненависть. Він повів свій народ до справжньої...

Останні записи