Вольний Офіс для вольних людей

LibreOffice, або ВольнийОфіс, призначений для вольного і безоплатного розповсюдження. LibreOffice стане у пригоді користувачам, що цікавляться альтернативами, підприємствам, що бажають уникнути проблем з ліцензіями на дорогі програмні засоби.

LibreOffice (ВольнийОфіс) - альтернатива відомого пакету програм Microsoft Office, яка включає в себе деякі важливі програми, рівні за можливостями з аналогічними програмами від Майкрософт.

Опис

Writer - текстовий процесор; Calc - електронні таблиці; Impress - створення і перегляд мультимедійних презентацій; Draw - редактор векторної графіки; Math - редактор математичних формул. Одна з вкрай позитивних якостей - можливість роботи всіх представлених програм з відповідними документами форматів MS Office. Дозволяє створювати і редагувати всі поширені формати документів, у тому числі, формати документів MS Office. Формат документа LibreOffice OpenDocument Format (ODF) схвалений міжнародною організацією стандартизації ISO як стандарт ISO/IEC 26300:2006. Пакет офісних програм LibreOffice дозволяє зберегти будь-який документ у форматі PDF (ISO 32000).

Всі компоненти LibreOffice добре поєднуються і доповнюють один одного, надаючи користувачеві все потрібне для щоденної роботи з документами: введення, систематизація та аналіз даних, створення презентацій. LibreOffice простий у використанні і може використовуватися без спеціальної підготовки усіма, хто вже одного разу працював з будь-якими офісними програмами.

Системні вимоги

Операційна система: Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Windows 8.

Центральний процесор: 400 Гц чи потужніший.
Оперативна пам'ять: 256 Мб і більше.
Відеокарта: VGA і вище.
Звукова карта: непотрібна.
Вільне місце на накопичувачі: 500 Мб.

Линки

LibreOffice Ukr

Офіційний сайт проекту англійською мовою

Гравець: 
Жадан Чіткий

Новини від RedTram - для популяризації НО

 
Форум Підтримати сайт Довідка