Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Владімір Путін є “дахом” російських злочинних угрупувань

Це стверджує колишній співробітник КГБ і ФСБ Олександр Литвиненко.
Президент Росії Владімір Путін керує російськими угрупуваннями, які заробляють на наркотиках і відмивають “брудні” гроші. Це стверджує Олександр Литвиненко - екс-співробітник КГБ і ФСБ. 21 січня він дав інтерв’ю популярній в Болгарії телепередачі “Бліц” на приватному національному телеканалі бТV. На запитання ведучого, що пан Литвиненко знає про Майкла Черного - колишнього громадянина СРСР, а нині - Iзраїля, який є “персоною нон грата” в Болгарії з 2000 р., бо “є загрозою для національних інтересів”, глядачі у прямому ефірі почули:

“Бізнес Міхаїла Черного пов’язаний з відмиванням грошей, включно з відмиванням грошей від торгівлі наркотиками,- заявив Олександр Литвиненко.- На вершині цієї піраміди, яка займається трансфером наркотиків з Афганістину через Росію до країн Західної Європи, стоїть російський президент Владімір Путін. Його помічниками є Ястржемський, в.о.міністра внутрішніх справ Нургалеєв, панове Черкезов, Патрушев, Iванов”.

Дахом бізнесу Черного та інших злочинних угрупувань є російські спецслужби - ФСБ та служба зовнішньої розвідки. Розвідка займається цим за кордоном, а ФСБ - на території Росії, стверджує Литвиненко.

В Болгарії Майкл Чернов володів акціями мобільного оператора “Мобілтел”, а зараз тримає контрольний пакет акцій одного з найпопулярніших болгарських футбольних клубів “Левскі”. Iз-за кордону він постійно втручається в політичне життя Болгарії, “зливає” компромат на лідерів правого Союзу демократичних сил. До речі, саме уряд СДС вигнав Черного з Болгарії. (БУВісті)

Довідка “Болгаро-українських вістей”: Олександр Литвиненко народився в 1962 р. З 1988 р. працював в КГБ. У 1997 р. у системі ФСБ працював в управлінні, яке слідкувало за злочинними організаціями. У 1998 р. розкритикував керівництво ФСБ за накази, що суперечили законодавству. В тому ж році його арештували, але у 1999 р. - виправдали. У 2001 р. втік за кордон. Отримав політичний притулок у Великобританії. Живе у Лондоні.
В тему: 
Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ельфи – з кінофільму "Володар перстенів"

Шлях Лебедів, або Як увійти в ельфійський простір волі. Світотворча тріада: омолодження, інновації, удача

Для заснування нової цивілізації необхідне поєднання трьох обов’язкових компонентів – керованої молодості, інноваційності та удачі. Щоб стати ельфом (елбедем, лебедем), треба піднестися в ельфійський...

Останні записи