Важливість: 
2
Військово-історичне товариство «СПАДЩИНА»: нагородження Голови Правління Володимира Федька

Україна понад усе! Служимо Україні!

Військово-історичне товариство «СПАДЩИНА» (перша назва - ВІТ «НАША СПАДЩИНА») було засновано навесні 2012 року при КГО «Товариство ветеранів розвідки Військово-Морського Флоту» з метою вивчення військового минулого у всіх його проявах.

Ідейним організатором і співзасновником виступив військовий історик Володимир Федько, який і був обраний першим Головою Правління Військово-історичного товариства.

У лютому 2015 року ВІТ «НАША СПАДЩИНА» з ідеологічних і патріотичних міркувань припинило організаційні стосунки з «Товариством ветеранів розвідки…», провело реорганізацію і змінило назву на Військово-історичне товариство «СПАДЩИНА». Одночасно були проведені перевибори Голови Правління ВІТ, яким знову було обрано військового історика і волонтера Володимира Федько.

***

14 листопада 2018 року за активну громадянську позицію та вагомий особистий внесок у розбудову України, як цивілізованої, правової держави, розвиток благодійної діяльності, утвердження в суспільству милосердя, духовної єдності Володимир Федько був відзначений Золотою Зіркою Героя ККСПОВФ України.23 листопада 2018 року Володимиру Федьку було присвоєно чергове спеціальне звання «генерал-лейтенант».

***

25 листопада 2018 року (у неділю 26-ту після П’ятидесятниці) на дружній зустрічі протоієрей Борис Табачек, настоятель Свято-Володимирського кафедрального собору міста Києва, благословив нагороди Володимира Федька.На завершення дружньої бесіди, яка торкалась багатьох сучасних проблем та ситуації в українському православ’ї, отець Борис подарував генерал-лейтенанту Володимиру Федьку та його заступнику по Товариству полковнику Валерію Сохіну ікони для домашнього Іконостасу.Нагадаю, що це був особливий день, - 25 листопада 2018 року, у неділю 26-ту після П’ятидесятниці, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив Божественну літургію у Володимирському кафедральному соборі міста Києва.


Наші інтереси: 

Служити Україні, ділитися своїми досягненнями з друзями і соратниками.

Гравець: 
Володимир Федько

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка