Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Відкриття першого в Києві пам’ятника «Старшинам Армії УНР»

Категорія:

Напередодні Дня Героїв, 28 травня, Київська міська організація «Спілка Української Молоді в Україні» запрошує на відкриття першого в Києві пам’ятника «Старшинам Армії УНР - уродженцям міста Києва» - величного меморіалу висотою 4 метри у формі ордену «Хрест Симона Петлюри».
(клацайте на фото, щоб збільшити)

    Воїни Армії УНР

Почесну варту біля пам’ятника зі зброєю в руках нестимуть учасники клубу військово-історичної реконструкції Армії УНР, зодягнені в однострої, що є точними копіями військової форми доби Перших визвольних змагань.

Свої пісні полеглим старшинам присвятять Тарас Компаніченко – кобзар, бандурист та лірник і Ярослав Джусь – бандурист, композитор, аранжувальник, півфіналіст шоу «Україна має талант».

Фаховий коментар нададуть запрошені на подію історики.

Нагадаємо: День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передовсім, лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, січових стрільців та вояків Армії УНР, УПА та діячів ОУН. В сучасному вигляді, відзначається в останню неділю травня.

Захід відбудеться 28 травня об 11:00,
за адресою вул. Маршала Малиновського 6-а,
на подвір’ї храму ікони Божої Матері «Неопалима Купина» УПЦ КП
(200 м від станції метро «Оболонь», за ТРЦ «Метрополіс»).


Контактна особа: 093 725 67 45 (Павло)

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи