Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач
  • Відвідувань: 1
  • Переглядів: 1

Відбулося чергове засідання київського читацького клубу ПЕРЕХІД-IV

Категорія:

Надцивілізація Волі. Тотем - вепр.

Темою чергового засідання читацького клубу журналу ПЕРЕХІД-IV стало обговорення матеріалу Генерального директора Університету ефективного розвитку Олега Бахтіярова «Надцивілізація Волі». У вступному слові автор визначив головний момент сучасності: вольовий, волюнтаристичний погляд на світ нікуди з перемогою лібералів не зник. Оскільки метафізична вольова раса постійно відтворює себе та свої проекти, протидіючи таким чином постіндустріальній цивілізації. Оптимальним джерелом протидії є пострадянський простір. Очолити процес має усі підстави Київ.

Обговорення виявилося жвавим, насиченим цікавими поворотами.

Технології активізації волі, Отто Скорцені, феномен написання музичних творів у ХХ столітті, ODESSA, відродження стародавніх вірувань, маніпулятивні технології, ставка Адольфа Гітлера на збереження расової породи замість партизанської війни, місія терориста Кузнєцова - ось лише кілька тем, що їх заторкнули Ігор Каганець, Володимир Федько, Володимир Щербина, Володимир Лупацій, Кирило Стеценко та інші.

Друга частина засідання пройшла під знаком вепра. Головний редактор журналу ПЕРЕХІД-IV Ігор Каганець розповів про тотемне значення тварини в українській міфології. "Вепр - миролюбна тварина, але немає небезпечнішої тварини, ніж поранений вепр", - підкреслив п. Каганець, пригадавши його рефлекторні, фольклорні та ментальні характеристики.

Вчений секретар "ПЕРЕХОДУ-IV" Володимир Щербина провів влучну аналогію між поведінкою вепра під час небезпеки, коли той втрачає інстинкт самозбереження, та національно-визвольною боротьбою українського народу під проводом гетьмана Богдана Хмельницького, що її дехто досі згадує з невимовним жахом. Недарма споживання сала та м’яса свині є невід’ємним атрибутом арійського стилю життя. На відміну від іудейської та мусульманської традицій, які ставляться до зазначених інгрідієнтів з панічним жахом.

Наприкінці зібрання присутні виконали священний ритуал вживання сала вепра :)

Цитата дня: "Сало - расовий ідентифікатор" (Ігор Каганець). Слов’яни володіють найвищою у світі культурою обробки свинини. А найкраще у світі сало - в Україні, яку у давнину називали Землею Вепра (Борією).
 


В тему:

Наші інтереси: 

Досліджуємо прадавні традиції, дивимось у майбутнє. 

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Метафора колективного розуму

Шукачі перлів: надлюдський розум «Народного Оглядача», його практичні прояви та перспективи

У цій статті ознайомимось з трьома реальними історіями дії надлюдського розуму, розглянемо наш досвід його застосування і сформулюємо три найближчі завдання нашого проекту.

Останні записи