Зображення користувача Володимир Світлий.
Володимир Світлий
258

Від ідеї до матеріалізації

Моя оцінка корисності цієї статті: 
4 - Дуже важливо

Бажаєте чуда? Чудіть! Хочу поділитися результатами і розповісти, завдяки чому були досягнуті результати.

Кисневу станцію виготовили. В цьому нам допомогли спеціалісти з «військпрому». Дуже добре, що при знищені ракетної техніки  не вимагали знищувати всю їхню комплектацію. З ракет підійшли кисневі компресори, полімери завезли з іншої країни. Дякувати Творцю, країн, які випускають полімери, багато. В цехах, де виготовляють лазери, склали резонатори і електричне обладнання. Вийшло, як на перший раз, чудово. Вихід кисню максимально 96% при 80 ватах споживання електрики, об’ємом 0,5 куб за годину. Розмір без фільтра і корпуса 20 х 20 х 30 см. Це все, що стосується матеріалізації.

Підхід, який був задіяний для реалізації проекту, не зовсім стандартний, дехто скаже безглуздий і авантюрний. Але вийшло ж. Я запропонував схему: моя роль - своїм позитивним мисленням  притягувати позитивні події і правильно сформувати ідею і шлях досягнення. Гармонізувати взаємини учасників (не знайомих і знайомих між собою людей). Винахідник має бажати отримати лабораторний зразок, а не гроші, спонсор має профінансувати і отримати обладнання, яке йому потрібне буде у власному виробництві. Гроші грають роль потрібного, але не основного інструмента. За  два місяці прилад був на руках. І ми досі проводимо досліди. Приєдналися професори з інституту. Їх аж двоє. Решта, я так зрозумів, персонажі.

Паралельно велась робота з відпрацюванням системи підприємництва на основі Конституції України. Не буду описувати, лише скажу результат. Ми - неплатники податків, якщо нема обігу за рік у 2 млн. євро. Нас не мають права перевіряти і ми не здаємо декларації. Про це повідомив місцеву і обласну податкову інспекцію. Пройшло більше ніж пів року. Поки все добре. Ага, ще неплатники у пенсійний фонд. Мінімальна пенсія нараховується при досягненні певного віку, на основі стажу, а не внесків. Доказ тому люди, які вже вийшли на пенсію, працюючи згідно Конституції.

Але ще залишалося трішки часу. Я почав вводити у системний стан отримання безоплатних земельних ділянок (десь 3 га на кожну дорослу людину). Дуже цікава справа. Саме тут можна дослідити матрицю і зрозуміти, як перемагати без боротьби, при цьому  хитрувати не потрібно. Правда  - оптимальне і єдине правильне рішення у таких справах. Фініш наближається. Можу лише сказати, що методика оригінальна і логічна.

Але ще залишилося часу. Я вирішив систематизувати знання, які отримав від Ігоря Каганця, Шаубергера, Овсієвського, Зеппа Хольца, Бориса Болотова й інших. Систематизувати дозволив свої підсвідомості. Як це робиться? Маю певну інформацію і ціль. Періодично повертаюсь до інформації по темі і удосконалюю ціль. Таким чином створюю нейронні зв’язки по темі. Роблю щось лише тоді, коли прийде прозріння і натхнення, а до цього займаюсь чим завгодно, що подобається.

Чесно кажучи, я був шокований тим, що отримав, і ще більше, де я знайшов те, що шукав.  Поки процес у роботі, у робочому проекті:  тому з коментарями і висновками зачекаю.

Світ цікавий, різноманітний і безмежний, але водночас логічний і досконалий.

Наші інтереси: 

Бажаєте чуда? Чудіть!

Теги:

Коментарі

Зображення користувача Володимир Світлий.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Зір Чіткий.

Цікаво дізнатись про способи отримання земельних ділянок.

Хай буде Ща з Тя! І з Мя :)

 

Зображення користувача Володимир Світлий.

Тут є три варіанти.
1. Клерки виконують свої зобов'язання побачивши нашу компетентність у законах.
2. Посадовці приховують але ми знаходимо землю ,майно ,будівлі. Це самий адреналіновий варіант.
3.Шляхом збору інформації і відповідних заяв до відповідних органів (президенту ,Верховній Раді, поліції, СБУ...) преконуємось ,що всі гілки влади не працюють на, що маємо їхні відповіді або ігнорування наших запитів, їдемо і виділяємо собі участки опираючись на наше Конституційне право. Ставимо до відома працівників яких ми найняли для примноження нашого національного богацтва.

Перший варіант у нас завершується. можливо наше прохання буде виглядати переконливо і ми без боротьби отримаємо те ,що нам належить по праву.

Всі ефективні кроки з зразками заяв буду викладати для широкого використання.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача cBіт Розумний.

А яке практичне застосування цієї установки?

"Народ не повинен боятися влади. Влада повинна боятися народу"
"V означає ВЕНДЕТТА"

Зображення користувача Володимир Світлий.

тут розповідають про застосування кисню
http://techtrend.com.ua/index.php?newsid=22243

Можна добувати кисень до 100м. куб. на годину (з потужнотей де ми виготовляли станцію). Більшу установку робти не доцільно.Краще зробти де кілька і з'єднати їх .
Нашу установку ми зробили для дослідження процесів згорання вуглеводів з екологічним напрямком. Щоб уникнути викидів окисів азоту , сірки ...

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача В'ячеслав Пачевський.

Скільки буде коштувати така установка?

Зображення користувача Володимир Світлий.

Така маленька 300 доларів. Велику потрібно прораховувати. Дорогі полімери.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Миро Продум.

Головне завдання брахманів - підняти людей у простір, сприятливий для досягнення поставлених цілей. Усе інше люди зроблять самі.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Михайло Харачко.

!Вітаю, Володимире, винаходами виправдовуєш своє прізвище.

Сидить Мамай, в кобзу грає, що замислить - то все має.

Зображення користувача Володимир Світлий.

Дякую, пане Святослав ! Підтримка завжди потрібна. Винахідник Габриашвілі Сергій. Грузин. По сумісництву сусід.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Зображення користувача Жорж Брода.

Господарський кодекс http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/436-15/page6

стаття 128
Стаття 128. Громадянин у сфері господарювання

1. Громадянин визнається суб'єктом господарювання у разі здійснення ним підприємницької діяльності за умови державної реєстрації його як підприємця без статусу юридичної особи відповідно до статті 58 цього Кодексу.

2. Громадянин-підприємець відповідає за своїми зобов'язаннями усім своїм майном, на яке відповідно до закону може бути звернено стягнення.

3. Громадянин може здійснювати підприємницьку діяльність:

безпосередньо як підприємець або через приватне підприємство, що ним створюється;

із залученням або без залучення найманої праці;

самостійно або спільно з іншими особами.

4. Громадянин здійснює управління заснованим ним приватним підприємством безпосередньо або через керівника, який наймається за контрактом. У разі здійснення підприємницької діяльності спільно з іншими громадянами або юридичними особами громадянин має права та обов'язки відповідно засновника та/або учасника господарського товариства, члена кооперативу тощо, або права і обов'язки, визначені укладеним за його участі договором про спільну діяльність без створення юридичної особи.

5. Громадянин-підприємець здійснює свою діяльність на засадах свободи підприємництва та відповідно до принципів, передбачених у статті 44 цього Кодексу.

6. Громадянин-підприємець зобов'язаний:

у передбачених законом випадках і порядку одержати ліцензію на здійснення певних видів господарської діяльності;

повідомляти органи державної реєстрації про зміну його адреси, зазначеної в реєстраційних документах, предмета діяльності, інших суттєвих умов своєї підприємницької діяльності, що підлягають відображенню у реєстраційних документах;

додержуватися прав і законних інтересів споживачів, забезпечувати належну якість товарів (робіт, послуг), що ним виготовляються, додержуватися правил обов'язкової сертифікації продукції, встановлених законодавством;

не допускати недобросовісної конкуренції, інших порушень антимонопольно-конкурентного законодавства;

вести облік результатів своєї підприємницької діяльності відповідно до вимог законодавства;

своєчасно надавати органам доходів і зборів декларацію про майновий стан і доходи (податкову декларацію), інші необхідні відомості для нарахування податків та інших обов'язкових платежів; сплачувати податки та інші обов'язкові платежі в порядку і в розмірах, встановлених законом.

{Абзац сьомий частини шостої статті 128 із змінами, внесеними згідно із Законом № 2756-VI від 02.12.2010}

7. Громадянин-підприємець зобов'язаний додержуватися вимог, передбачених статтями 46 і 49 цього Кодексу, а також іншими законодавчими актами, і несе майнову та іншу встановлену законом відповідальність за завдані ним шкоду і збитки.

Громадянин-підприємець може бути визнаний судом банкрутом відповідно до вимог цього Кодексу та інших законів.

Правда - у Праві!
Права - у наших душах!
Шануймо Праву!

Зображення користувача Володимир Світлий.

Тут про підприємництво

http://pravoprostir.com/gromadyani-ukra%D1%97ni-ne-platniki-podatkiv/

Лінки читати можна послухати

https://www.youtube.com/watch?v=CK_6k8rhCdU

Знання законів які діють сьогодні ,розуміння плюсів і мінусів тих законів, збільшує можливості діяльності людини і зменшує можливості діяльності паразитів.

(...Стаття 67. Кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом. ...)

Кожен зобов'язаний... котики , птахи... Хто платить? Визначається законом.

Декларації здають громадяни...Не дивує чому бланки оформлені лише на фізичних осіб а громадянин відсутній.

Як казав К. Маркс є ті хто має право на гроші а є ті хто має гроші.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.