Важливість: 
2
Верховна Рада проголосувала за державне визнання “Пласту”

Верховна Рада проголосувала за закон про визнання і підтримку національної скаутської організації “Пласт” на державному рівні. За відповідний законопроект 30 травня проголосували 228 народних депутатів.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Законопроект регулює порядок державної підтримки “Пласту” і визнає історичний внесок “Пласту” в громадянську освіту дітей та молоді, отримання і становлення української державності; шанує сотні пластунів, які загинули в боротьбі за здобуття незалежності України в XX столітті й під час агресії Російської Федерації на сході України, починаючи з 2014 року.

Проголосований закон підтримує більше ніж столітню безперервну традицію “Пласту”, який виховав десятки тисяч активних громадян – педагогів і вчених, підприємців, лікарів, журналістів, церковних діячів, військових; створює основи державної політики щодо підтримки “Пласту” як українського пластового (скаутського) руху в Україні та світі.

Закон України вносить зміни до законів “Про культуру” та “Про позашкільну освіту” з метою визначення формату державної підтримки “Пласту”.

Нагадаємо, що “Пласт” – національна скаутська організація України, створена у 1911 році.

Наші інтереси: 

Крім цього закону 30 травня ВР також ухвалила знакове звернення до міжнародних організацій з приводу порушення прав корінних народів у Російській Федерації, проголосували за основу закон про середню освіту, проголосували за основу зміни до законодавства про військову службу, що наближають нас до стандартів НАТО. А також не підтримали заяву прем'єра про відставку, спровоковану хамськими випадами Зеленського в бік уряду. Отже ВР включила "захист від дурня". Навіть при всіх безумовних недоліках нинішній склад Ради працює значно ефективніше, ніж новообраний президент. 

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка