Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Венеція здобуватиме автономію від Італії – ЗМІ

Світ:

Венеція виграла суд за проведення референдуму про те, чи повинно місто мати автономію від материкової Італії, що могло б врятувати його від руйнівного туризму. Місто хоче мати свою раду і мерію, щоб якось впоратись з потоком 20 мільйонів туристів, повідомляє Daily Mail. 

19110702.jpg

Фото: picryl.com

Населення Венеції скоротилося на 117 000 осіб, починаючи з минулого століття. Зараз в місті лишилося близько 50 тис. мешканців, а з 1926 року воно не має власного мера. Керується з сусіднього міста Местре.

«Тільки мер, повністю зосереджений на цьому місті, може врятувати його від надмірного туризму і подальшої депопуляції», – вважає Жана да Мосто, 50-річна активістка і співзасновниця групи «Ми тут, у Венеції» .

Вона стверджує, що окреме від Местре урядування може зупинити поширення Airbnb і курортних апартаментів, які «видавлюють місто зсередини».

Активісти також стверджують, що венеціанцям, які звернулися за отриманням статусу муніципалітету, часто пропонували квартири в Местре.

Маттео Сеччі, глава місцевої групи активістів Venessia.com, розповів газеті:

«Розділившись з материком, ми станемо господарями своєї долі, зможемо відродити місцеве житло і бізнес».

Мер Местре Луїджі Бругьяро закликав місцевих жителів не голосувати і програв в судовому розгляді. 

В раді Местре стверджують, що відділення Венеції означає припинення відносин між материковою частиною Італії і Венецією, включаючи дороговартісну чистку від сміття водних шляхів.

«З іншого боку, гроші, які туристи витрачають на водні автобуси в Венеції, допомагають Местре оплачувати проїзд на громадському транспорті, а вартість нерухомості у Венеції виступає в якості забезпечення кредитів, отриманих радою» , – говорить фінансовий директор ради Мішель Цуін.

З 1970 року було проведено близько чотирьох референдумів по автономії Венеції, але жоден з них не був прийнятий.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що туризм може приносити шкоду громаді. Тому про запобіжники потрібно думати разом з програмами розвитку туризму ще до того, як він принесе шкоду довкіллю і громаді.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Україна набирає швидкість для стрибка!

Американський трамплін: структура переходу України до реалізованої нації третього рівня

Запропонований підхід дозволяє нам перебувати в центрі націотворення, не перетворюючись з погляду масової свідомості на якусь «екзотику», «альтернативу» чи «андеграунд». Ми перебуваємо в головному...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Правітєльство на другой планєтє живйот, родной!
(Кін-дза-дза)

Коментарі

Зображення користувача Микола Погорілець.
0
Ще не підтримано

Правітєльство на другой планєтє живйот, родной!
(Кін-дза-дза)