Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

Важливі духовні істини, які потрібно усвідомити і прийняти

Жити складно, але цікаво. Доводиться постійно випробовувати себе на міцність, пізнавати істини, пробувати щось нове, доводити світові, що ми гідні звання переможця.

Соціальний успіх — це брехня, пише  Ukr.Media.

Думаєте, що дорогі машини, вплив, суспільне визнання зможуть зробити вас щасливими?

Це всього лише помилка, за допомогою якої людям намагаються продати красиву мрію, щоб смикати зверху за ниточки. Не будьте бараном, який йде за стадом. Сенс життя не в грошах, але в емоціях, почуттях, відчуттях. Коли ми розуміємо, що йдемо своєю дорогою, що щасливі, здорові, кохані і знаходимося на своєму місці.

Дії важливіші, ніж марні мрії

Кожною людиною рухають свої мрії. Що відрізняє переможця від невдахи? Перший піднімає п'яту точку з дивану і йде назустріч цілям, ставить чіткі завдання, будує плани, набиває шишки. А другий лежить на дивані і надіється на свої фантазії, що частково приємно, але в реальному житті є марним.

Хочете бути кращим? Дійте!

Люди не вічні

Не приймайте любов близьких як належне, рано чи пізно вони підуть, і що тоді у вас залишиться? Спогади про сварки, невиконані обов'язків, несказані вчасно слова або відчуття тепла і приємною смутку? Насолоджуйтеся товариством своїх рідних, піклуйтеся про них, вирішуйте конфлікти, не бійтеся першими просити вибачення — потім може бути запізно.

Досвід — не завжди друг

Добре мати багаж корисних навичок, але якщо фундамент вашого світогляду побудований на помилках, то це може призвести до шаблонних дій і застою. Іноді кращий помічник — відсутність всякого досвіду, дитяча безпосередність і чистий незамутнений розум, який здатний гнучко підлаштовуватися під ситуацію.

Проблеми людей не унікальні

У житті кожної людини є своя драма. Втрати, безгрошів'я, хвороби, проблеми на роботі або в сім'ї. Зараз вам погано, але це не означає, що ви такі одні і доля до вас особливо несправедлива. Ми всі варимося у своєму пеклі, проходимо через кризи і випробовування. Чорна смуга змінює білу — таке життя. Перестаньте себе жаліти, хай отриманий досвід буде паливом для нових перемог, стимулом видертися і показати язик труднощам.

Будь-яку пораду діліть натроє

Коли оточуючі вас люди втручаються у ваші справи і дають непрохані поради, пам'ятайте, більшість з них — невдахи, які нездатні налагодити власне життя. Мало того, що вони проектують на вас власні комплекси і потреби, вони міряють всіх людей однією міркою, не враховуючи, що у вас свій погляд, цінності, вихідні дані, характер. Не ведіться на їхні слова, слухайте своє серце.

Досконалості не існує

Прагнення до досконалості породжує нереалістичний погляд на світ, який руйнує нас зсередини, призводить до стресів і неврозів. Реальне життя не може бути ідеально вивіреним і красивим, в ньому присутні невдачі, помилки, виправлення від рук долі. Це допомагає прагнути до більшого, розвиватися, ставити нові цілі. А ще внутрішня неповноцінність робить нас унікальними та людяними.

Подяка працює

Як тільки ви навчитеся говорити Всесвіту «спасибі» за все хороше, що є у вашому житті, — ви пізнаєте дзен. Свідомість людини песимістична, нею керує внутрішній критик, якому завжди і все недостатньо. Не дайте йому перемогти. Вчіться бачити баланс — лихе і добре, погане і хороше, перемоги й поразки. Чим повніша буде картинка, тим більше шансів на успіх.

Освіта — не панацея

Наївно думати, що без вищої освіти вам нічого не світить. У сучасному світі можливості для навчання безмежні. Інформацію легко добути на просторах інтернету, за допомогою пізнавальних семінарів, безплатних лекцій. Не ставте собі вигадані обмеження, накопичуйте досвід, заводьте зв'язки, беріть від життя все. Працюйте не на диплом, а на себе. Переймайте досвід і стратегії людей, які домоглися успіху при тих же вихідних даних.

Час — єдина валюта

Припиніть даремно витрачати життя, раптом вам залишилося зовсім небагато? Ви скаржитесь, що у вас немає можливості займатися улюбленою справою — писати картини, качати м'язи, любити своїх дітей — і водночас знаходите місце на комп'ютерні ігри та серіали, лежання у ванні і ридання про своє нікчемне життя. Так що ж важливіше — серіали або цілі, гарна фігура чи сон? Хочете осмислене життя — відмовтеся від шкідливих звичок, токсичних друзів, ліні. Цінуйте кожну хвилину, яку ви так бездарно просиджуєте в соцмережах.

Бути собою — ось істинне благо

Як тільки ви перестанете носити маски і прикидатися, світ зміниться і потеплішає. Відвертість вимагає сміливості. Вміння бути справжніми, чесно визнавати свої слабкості, боротися за себе до кінця — ось у чому справжня сила. Перестаньте будувати барикади, лякаючись своєї вразливості. І правильні люди самі вас знайдуть, ви дізнаєтеся нові грані близькості.

Не стійте на місці, створюйте світ, шукайте своє натхнення. Усвідомте, що час іде.

Наші інтереси: 

Час — єдина валюта в житті. Бути собою — єдине щастя в житті.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Ласкаво просимо до церкви програмістів Aryan Softwerk

Стартап Aryan Softwerk запрошує ІТ-фахівців спільноти Народний Оглядач до освоєння ринку самоорганізації арійських церков

Метою «церкви програмістів» Aryan Softwerk є колективне досягнення Царства божого шляхом розробки софту для самоорганізації шляхетних духовних демосів – арійських церков. Розробка церковного софту –...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Цікаво , що в нашому світі часу не існує(є процес).Нема жодної формули яка б описувала процес в часі. Наприклад що буде через 1 годину ,10 років ,1000 років...Час, світло (інформація) там- це те ,що є іншою половиною нашого матеріального тут.Разом це одне ціле яке якби і не існує.Світ загадковий і чудовий.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.

Коментарі

Зображення користувача Володимир Світлий.
0
Ще не підтримано

Цікаво , що в нашому світі часу не існує(є процес).Нема жодної формули яка б описувала процес в часі. Наприклад що буде через 1 годину ,10 років ,1000 років...Час, світло (інформація) там- це те ,що є іншою половиною нашого матеріального тут.Разом це одне ціле яке якби і не існує.Світ загадковий і чудовий.

Від мрії до слова, від слова до дії, від дії до світлової події.