Зображення користувача Народний Оглядач.
Народний Оглядач

Вагітність зміцнює жіночий організм на все життя

Світ:

Американські вчені з університету Річмонда провели нове дослідження, за результатами якого, вагітність поращує здоров'я жінок на кілька десятиліть.

Фахівці повідомляють, що вагітність робить жінку більш швидкою й енергійною навіть через десятки років після пологів. Такий феномен пояснюється тим, що під час вагітності і пологів у жіночому організмі виробляється значний обсяг гормонів, які викликають позитивні зміни в мозку.У результаті таких змін, жінки стають більш енергійним, здоровими, у них покращується зір, координація і пам'ять. Причому такі переваги, за розрахунками медиків, зберігаються аж до 80 років.Передбачається, що установлення взаємозв'язку між змінами гормонального тла після вагітності і рівнем активності мозку дозволить удосконалити і значно підвищити ефективність традиційної замісної гормональної терапії.За матеріалами Взгляд


В тему:„Дівчино, а чому Ви не вагітні?”Клуб знайомств “Перехід-IV”: для тих, хто прагне більшогоСправжнє батьківство. Телегонія.Живе Слово в демографічній стратегії Третього ГетьманатуЄвгеніка для УкраїниВ тему: 
Підписуюсь на новини

Останні записи