Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В Україні посилять відповідальність за підробку COVID-сертифікатів та довідок

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Громадян просять повідомляти в поліцію про випадки продажу підробних документів про вакцинацію. У міністерстві "охорони" здоров'я констатують, що усе частіше з’являються повідомлення про купівлю підроблених документів, тому готують законодавчий акт про посилення відповідальності за підробку медичних документів. 

Міністерство охорони здоров'я спонукає людей "стукати" на тих, хто не хоче вакцинуватися і купляє довідки вакцинації. Створили порочне коло. Вигадали проблему. Тепер будуть її "героїчно розв'язувати", нацьковуючи вакцинованих на невакцинованих.

На своїй сторінці у Фейсбук МОЗ повідомляє, що разом з поліцією та СБУ працюють над виявленням випадків підроблення документів про вакцинацію, і усі вони ретельно розслідуються.

Продовжуючи нагнітати ситуацію і лякаючи "зростанням захворюваності на COVID-19", МОЗ наполягає вакцинуватися, наголошуючи, що це – "найефективніший спосіб захиститися від важкого перебігу коронавірусної хвороби та смерті від неї".

 

 

Наші інтереси: 

В абсурдній ситуації можна побачити, хто є корисним ідіотом, а хто – справжній психопат. 

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

«Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «ПІРАМІДА», 2017 - 596 с. Зладив Ігор Каганець)

Як придбати книгу «Євангеліє Ісуса Хреста» (Львів, «Піраміда», 2017)

Насамперед треба визначитися з варіантом палітурки книжки (тверда чи м’яка) і кількістю примірників, порахувати загальну вартість, надіслати переказ на картку Приватбанку і повідомити ел. поштою своє...

Останні записи

Коментарі

Зображення користувача Микола Стригунов.

Типовий сценарій дій шахраїв...В досі ще не бачених масштабах...

Якщо прагнеш чуда - створюй його!