Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
  • Відвідувань: 0
  • Переглядів: 0

В Україні буде моніторинг використання сільськогосподарських земель, який ведеться з космосу

Світовий банк за фінансової підтримки ЄС запустив пілотний проект супутникового моніторингу використання сільськогосподарських земель в рамках глобальної 5-річної програми з підвищення прозорості та ефективності управління земельними активами в Україні «Land Transparency». На даний момент пілот реалізовано в трьох областях: Львівській, Київській та Миколаївській.

Проект реалізує з використанням космічних технологій американська компанія EOS, яка виграла тендер на обслуговування цієї складової програми «Land Transparency», повідомляє Агроперспектива

Продукти компанії успішно працюють на світовому ринку як в держсекторі, так і в приватному бізнесі з 2015 року. В Україні компанія має декілька офісів та R&D центр, співпрацює з провідними університетами та науково-дослідними інститутами.

В рамках програми компанія EOS на основі даних космічного моніторингу провела аналіз рослинного покрову земної поверхні, що дозволило створити карту посівів с/г культур, визначити точні межі полів, а також виділити усі основні типи покриття за період з 2016 до 2018 року.

Також були ідентифіковані невідповідності в кадастрових даних та факти відсутності сівозміни. Ведеться моніторинг великого масиву полів, на яких протягом декількох років вирощується одна і та сама культура. 

Для роботи над проектом були залучені співробітники Інституту космічних досліджень НАН та ДКА України, визнані експерти з використання систем космічного спостереження. Згідно з їхньою оцінкою, точність карт класифікації складає понад 90%, що вважається високим показником, особливо враховуючи велику кількість малих полів.

Наші інтереси: 

Найбільше багатство України має бути під контролем.

Якщо ви помітили помилку, то виділіть фрагмент тексту не більше 20 символів і натисніть Ctrl+Enter
Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Гра в пазли

Гра в пазли: вільний софт «Добра Новина» та його самоактивація в кінці світу

Після знайомства з проектом «Галілея-IV» та його несподіваним «зникненням з радарів» виникають запитання: Чому Галілейська церква не виступила засновником нових місцевих церков? Чому її вплив на...

Останні записи

Кращий коментар

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Питання: чи можливо виправити неправильне / шкідливе / нечесне
використання української землі ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Коментарі

Зображення користувача Зірка Вітошинська.
0
Ще не підтримано

Питання: чи можливо виправити неправильне / шкідливе / нечесне
використання української землі ?

Творимо разом Вільну Українську Державу Гартленд !

Зображення користувача Володимир Федько.
0
Ще не підтримано

Цікаво, а скільки людей сьогодні бажає бути фермерами!?

Батько дружини з Полтавщини, Козельщанський район. Але з повоєнних часів жив в Києві. Десь наприкінці 1980-х тесть купив в селі, де народився, хату, а з нею був шматок землі в 1 га. Іноді тесть з тещею жили там 2-3 роки поспіль, іноді на зиму поверталися в Київ. Але час прийшов... помер тесть, потім теща. І хата стояла пустою, бо за відсутності власного авто мені з дружиною їздити туди було складно. В кінці 90-х ми пропонували переписати хату з землею на родичів тестя, які жили в селі. Вони відмовилися. Тоді ми побажали продати цей спадок. Ціна була смішною - $500 за все! Потім $300. І ніхто в селі не бажав купити. Хоча хата була тепла, і був проведений газ. Коротше, ми плюнули на цю затію. І потім вже сестра дружини якось продала цю хату з землею комусь як дачу.

Воїн Світла ніколи не грає за правилами, написаними для нього іншими!