Зображення користувача Миро Продум.
Миро Продум

В США представили електричний навчальний літак

Моя оцінка корисності цієї статті: 
2 - Точно колись знадобиться.

Американська компанія Aero Electric Aircraft представила повністю електричний навчальний літак Sun Flyer, призначений для початкової підготовки льотчиків цивільної авіації. Представлений прототип літака буде використовуватися для отримання сертифікату Федерального управління цивільної авіації США.

160603aeac-sunflyer.jpg

Електричний навчальний літак Sun Flyer (США)
Електричний навчальний літак Sun Flyer (США)

Літак оснащений літій-іонними акумуляторами, завдяки яким може перебувати в повітрі до трьох годин. У Sun Flyer також є сонячні панелі, що утворюють верхню площину його крила. Завдяки ним в польоті можна дозаряджати акумулятори. У режимі крейсерського польоту сонячні панелі забезпечують до 20% енергії, необхідної для електродвигуна.

Злітна маса двомісного навчального літака становить 1,2 тонни. Коли планується почати серійне виробництво нових електричних навчальних літаків, не уточнюється. На Sun Flyer вже почали надходити замовлення. Зокрема, 20 таких літаків замовив Спартанський коледж аеронавтики і технологій, що займається підготовкою пілотів - передає сайт cfts.org.ua. 

Наші інтереси: 

Легка авіація - це наше постіндустріальне майбутнє, це шлях до волі.

Підписуюсь на новини

Зверніть увагу

Замовляємо хлопцям і дівчатам футболки з трипільською свастикою і драконами. Хай нам щастить!

Робимо собі та друзям подарунки – стильні футболки з трипільською символікою Великого Переходу. Свастя – це символ, що притягує Святість і Щастя. Традиційне привітання «Свастя!» (сва з тя) означає «...

Останні записи