Важливість: 
2
В Раді зареєстрували законопроект, щоб виплачувати пенсії жителям окупованого Донбасу без статусу переселенця

Даний законопроект передбачає надання жителям ОРДЛО, які не платили страхові внески в Пенсійний фонд України, права докупити стаж без застосування санкцій. В разі втрати документів їм надаватимуть можливість розраховувати пенсію на підставі інформації з реєстру застрахованих осіб.

19112803.jpg

Пенсіонерки з ОРДЛО тикають дулі українським журналістам. Фото: Апостроф

Законопроект 2083-д про виплату пенсій жителям окупованого Донбасу зареєстрували на сайті Верховної Ради, пише Gazeta.ua

Крім того пропонується скасувати обов'язкову реєстрацію пенсіонерів як переселенців і виплатити заборгованості по пенсіях без терміну давності (зараз діє ліміт - 3 роки).

Нагадаємо, радник секретаря Ради національної безпеки і оборони України Сергій Сивохо вважає, що настав час виправляти помилки, прощати і просити вибачення у жителів Донбасу.

"Це найскладніше для мене питання, тому що найболючіше, напевно. За останні п'ять років стільки всього було сказано і не сказано, зроблено не так або, в принципі, не зроблено, що прийшов час виправляти помилки, прощати і просити вибачення. І, звичайно, прийшов час розмовляти з людьми, що живуть на підконтрольних територіях. Це наші люди, вони громадяни України — і ми повинні навчитися їх слухати і переконувати. Нам є що їм сказати", — заявив Сивохо.

 

Наші інтереси: 

Розуміти, що краще мати Україну без ОРДЛО, ніж ОРДЛО в Україні. Не допустити впихування ОРДЛО в тіло України. Тільки стіна і жодних компромісів!

Гравець: 
Олена Каганець
 
Форум Підтримати сайт Довідка