Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець

В Одеській області померла військова, яка кілька днів тому вакцинувалася від коронавірусу

Світ:

Моя оцінка корисності цієї статті: 
3 - Схоже, що реально працює.

Це сталося раптово: вона втратила свідомість, реанімаційні заходи не допомогли. За кілька днів до цього жінка зробила щеплення від коронавірусу. Проте, чи було це причиною смерті, не доведено. Вона також мала супутню хворобу.

21032401.jpg

Фото: пресцентр 72 омбр ЗСУ

"Сьогодні в Одеський області поза межами військової частини у позаслужбовий час раптово втратила свідомість жінка-військовослужбовець військової служби за контрактом. Співслужбовцями було одразу викликано швидку медичну допомогу та повідомлено медичну службу військової частини. Прибувши на місце події, військові та цивільні медики проводили реанімаційні заходи, які на жаль не мали успіху", - ідеться в повідомленні командування Медичних сил Збройних сил України, повідомляє ТСН.

"Зазначений військовослужбовець найближчим часом мала бути залучена до виконання службово-бойових завдань в районі проведення ООС, тому 21.03 з дотриманням усіх алгоритмів отримала щеплення від COVID-19. Щеплення було здійснено мобільною бригадою з імунізації від Департаменту охорони здоров’я Одеської ОДА, яка працює від початку вакцинації та набула досвіду. Зі слів начальника медичної служби військової частини, де вона проходила службу, станом на ранок 23.03 скарг на стан здоров’я жінка не висловлювала. З анамнезу – вона страждала на гіпертонічну хворобу. Судово-медична експертиза призначена на 24.03. Про її результати буде повідомлено додатково", - ідеться в повідомленні.

Командування Медичних сил ЗСУ висловило співчуття родині та близьким померлої.

"Просимо представників громадськості та засобів масової інформації не робити передчасних висновків щодо причин та обставин смерті військовослужбовця", - наголошують у повідомленні. 

Наші інтереси: 

Розуміти, що вакцинація вбиває. Не померти від ковіду, так померти від вакцинної отрути. Але ж будуть казати, що вакцинація тут ні до чого!

Підписуюсь на новини