Зображення користувача Олена Каганець.
Олена Каганець
729

В Норвегії усіх школярів навчать інцесту

Предмет з назвою "Інцест" стане програмним у всіх початкових школах Норвегії. Про це заявила міністр дітей та гендерної рівноправності Норвегії Інга Марті Тхурдкільдсен по загальнонаціональному ТБ Норвегії. Як повідомляє прес-служба Міжнародного громадського руху "Російські матері", за основу шкільного предмета "інцест" взята програма, яка вже пройшла апробацію в одній зі шкіл провінції Вестфолль. Новий предмет хочуть ввести в школах всієї країни в  найближчий час.

29 травня 2013 норвезький міністр у справах дітей та гендерної рівноправності Інга Марті Tхуркільдсен, відвідавши урок "інцест" у другому класі початкової школи в містечку Престереде (Норвегія), оголосила по національному телебаченню Норвегії, що вже в  найближчий час зробить ці уроки загальнообов'язковими під всіх школах країни.

Міністр вважає, що всі діти країни повинні вже в початковій школі пройти відповідне сексуальне навчання. Головне завдання, як його чиновниця розуміє, - це зламати табу і негайно ввести даний предмет в усі молодші класи.

"У Норвегії існує соціальна традиція - інцест, і ми повинні зважитися говорити про це з дітьми з першого класу", - вважає міністр. Вона також зажадала підготувати фахівців-викладачів для уроків з інцесту в найближчий час для всіх шкіл Норвегії.

 

Коментарі

Зображення користувача Улько Коломийський.

Є альтернативна версія. В якій сказано, що справді , в Норвегії запровадять "уроки інцесту", на яких дітей будуть вчити захищатися від сексуального насилля : дітей навчать розпізнавати сигнали сексуального домагання , cкажуть їм про їхні права і куди вони можуть звернутися по допомогу.

Зображення користувача Миро Продум.

Це так само як масова реклама і продаж у гастрономах презервативів для захисту від неіснуючого вірусу СНІДу. "Антиреклама" (псевдозахист) - це реклама.

Освячуйся! Озброюйся! Плодися!

Зображення користувача Арсен Дубовик.

Це вже було і в Україні - вчителька з ОБЖ виклавши тему по статевих збоченнях дала таке домашнє завдання: "На наступний урок принести фото різних (!) статевих збочень (!). Хто не принесе отримає двійку."
Реакція батька: пішов в школу до директора і сказав, що мені начхати, яка оцінка буде в моєї дитини по цьому предмету/темі. Якщо не розберетесь з вчителем, скажу дитині, щоб на подібні уроки не ходила".
Реакція директора: жорстка розмова з вчителькою.

"Борітеся - поборете!"

"Є десь, у якійсь далекій землі, таке дерево, що шумить верховіттям у самому небі, і Бог сходить ним на землю вночі..." (М. В. Гоголь)

Зображення користувача Кабан Іклан.

Можна було ще з фотіком прийти до вчительки щоб наклацати потрібних фоток :-)
Такий хід ризикований, бо хто його зна, шо то за вчителька. Можливой карти пам’яті в фотіку не вистачил б

Зображення користувача Зоріна Небокрай.

Дійсно, вже в когось криша їде. Краще проводити навчання з мамами дітей. Але, певно, Норвегія думає, що мама також в числі підозрілих.

Від Землі, сили народження, святою водою благословляю!