Важливість: 
3

Спецтема:

Категорія:

В Литві чекають на українських спеціалістів

Литовський уряд спростив процедуру працевлаштування фахівцям деяких сфер з-за меж Євросоюзу, зокрема, з України. Спрощення правил стосується працівників зі сфери інформаційних технологій та інженерів. У Литві сподіваються, що українські фахівці сприятимуть розвитку економіки країни.

Литовський уряд спростив умови працевлаштування деяких спеціалістів, у зв’язку з чим у Литві чекають на фахівців з України, заявив прем’єр-міністр країни Саулюс Скверняліс, передає DELFI.

"Якщо дивитися на статистику останніх років, представники тих професій, про які ми говоримо, приїжджають з України. Ми бачимо такий самий процес у сусідній Польщі. Там ситуація більш ліберальна. Кілька десятків тисяч українців, які успішно інтегрувалися в трудовий ринок, створюють додаткову вартість і дозволяють бізнесу розвиватися", — сказав прем’єр Скверняліс.

Політик також підкреслив, що Литва намагається співпрацювати з Україною по всіх можливих напрямках.

«У всіх форматах, де йде мова про позицію глави держави, уряду, про мою, як прем’єр-міністра, ми у всіх форматах, де тільки беремо участь, тему України не забуваємо», — додав голова уряду Литви.

Схвалений урядом список професій для полегшеного порядку працевлаштування фахівців деяких сфер з-за кордону, зокрема, програмістів, фахівців у сфері інформаційних технологій, інженерів різних сфер, техніків. Ці положення будуть діяти стосовно приїжджих не з країн Євросоюзу. Всередині самої спільноти всі його громадяни можуть працювати в іншій країні.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Спрощення правил стосується працівників зі сфери інформаційних технологій та інженерів. У Литві сподіваються, що українські фахівці сприятимуть розвитку економіки країни.

Наприклад, як це відбувається у Польщі, де чимало наших співвітчизників успішно інтегрувалися в тамтешнє суспільство.

Нагадаємо, Чехія подвоїла квоти на працевлаштування українців. Відтепер в країні зможуть приймати на роботу майже по вісім тисяч наших громадян щороку.

Наші інтереси: 

Люди у просторі Міжмор'я - наші спільні інтереси.

Гравець: 
Петро Олар
100

Новини від RedTram - для збільшення прихильників НО

Loading...
 
Форум Підтримати сайт Довідка